Derimod Zarar Veren Ayakkabıyı İnceleyecekmiş!

Ülviye Ülviye10 ay önce

03/03/2019 tarihinde Ankamall'da bulunan Derimod mağazasından bir bot ve bir mevsimlik ayakkabı olmak üzere iki adet ürün aldım. Bot ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım ancak, yaklaşık bir ay önce almış olduğum mevsimlik ayakkabıyı havalarda güzelleştiği için birkaç saatlik bir işim için dışarı çıktığımda giydim. İlk defa giydiğim ayakkabı her iki ayağımı da parmaklarımın üst kısımlarını feci bir şekilde vurdu ve çoraplarımın da her tarafını simsiyah boyadı. 08/04/2019 tarihinde ise ayakkabıyı değişim için Ankamall Derimod mağazasına götürdüm. Çalışan arkadaşlar ayakkabıyı değiştiremeyeceklerini şikayetimin değerlendirilmesi için İstanbul'a göndereceklerini, oradan gelecek sonuca göre 20 iş günü sonra işlem yapacaklarını ilettiler.

Ancak sürecin daha hızlı olması gerektiğini, aldığım ayakkabının mevsimlik olduğunu 20 iş günü olarak ifade edilen sürenin bir aylık bir süre olduğunu daha hızlı değişim istediğimi söylediğimde ayakkabıyı giymişsiniz dediler. Ayakkabıyı giymeden böyle bir sorun yaşayacağımı nereden bilebilirdim dediğimde ise evde deneseydiniz gibi acayip bir cevapla karşılaştım. Başka bir çözüm üretilmeyeceğini anladığım için ayakkabıyı değerlendirilmesi için mağazaya tadilat fişi ile teslim etmek zorunda kaldım. Marka bilinci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerektiğine inandığım Derimod'dan aldığım ayakkabımı uzun değerlendirme süresi nedeni ile mevsiminde kullanamayacak olmama ve bu ayakkabıya güvenerek başka bir ayakkabı da almadığım için mevsimlik ayakkabım olmadan mevsimi geçirecek olmamamı yanayım bilemedim.

Derimod yetkililerinden fotoğraflarda görüldüğü üzere ayaklarıma zarar vermiş olan ayakkabının incelemeye gerek kalmaksızın değişimini hatta değiştirirlerse? Yeni ayakkabıda da aynı sorunları yaşanmaktan korktuğum için para iadesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler