sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Derimod Sneaker Spor Ayakkabı Tabanlarının Aşırı Sararması

Rabia Rabia06 Ekim 14:23

07.08.2019 tarihinde Derimod'dan çok beğenerek 2 adet Sneaker Spor ayakkabı aldım. Faturada ki kodları 19SFE247614 / 19SFE220114 olarak geçmekte. Ürünleri 1-2 ay kadar kullandım tabanları daha 2 ay içinde sararmaya başladı ve araya kış girince müsait olduğumda inceleme için götürürüm diye kaldırdım 25.02.2020 tarihinde Torium-Derimod mağazasına ayakkabılarımı faturası ile birlikte götürdüm ve ayakkabılarıma hiçbir şekilde müdahale edilmedi her geldiğinde tamire tekrar gönderdim ve 3 kez gitti geldi ayakkabılarım tabi araya pandemi de girdi süreç iyi ce uzadı ayakkabılarımı daha yeni 28.09.2020'de aldım. Arkadaşlar hiçbir işlem yapmamışlar ayakkabılar gitmiş gelmiş saçma sapan dolaşmış ortalıklarda. Derimod gibi bir firmanın satmış olduğu ayakkabıların tabanlarının bu kadar çabuk sararması normalmiş gibi bir de not bırakmışlar. 

Arkadaşlar iyisi olsun diye bir ton para ödüyoruz ve ayakkabı daha 2 ayda kötü oluyor ve hiçbir şekilde de bu tabanlar temizlenmiyor. Sanki 10 yıllık ayakkabıyı tavan arasında saklamışım da sararmış gibi. İnsanlarla bu kadar alay etmeyin. Mahalle esnafının sattığı ürünlerde bile bu tarz bir durumla karşılaşmadım kaldı ki dışarıdan aldığım ucuz ürünlerde aman nasılsa ucuza aldım bir şey olursa değiştiririm modunda olmama rağmen en ucuza aldığım ayakkabıda bile sizin ayakkabınız gibi bir durum yaşamadım. Bu hareketler bu tarz büyük firmalara inanın hiç yakışmıyor insan en azından kendi hatasını kabul eder bir şeyler yapmaya çalışır. Sanki plastiğini kalitesiz yerde üretmiş + ürünlerinizin altına taktırmış gibisiniz. Ama yok o adamların bile ürünlerinde sizde çıktığı gibi çıkmıyor. Gerçekten yazıklar olsun verdiğim paraya da ürettiğiniz ürünlere de. Bir daha asla ve asla Derimod'dan 1 kemer bile almam ve ailemde dahil olmak üzere etrafımda ki kimseye de aldırmam.

Arayan müşteri hizmetlerinde defalarca durumu izah ettim zaten ürünleri beğenerek aldığımı ama kendi hatası olan kısımlarda tadilat yapılması gerektiğini ürün değişim vs bir şey istemediğimi belirttim. Fabrika hatası olan yerler bariz belli bas bas bağırıyor buna çözüm bulun gönderin dememe rağmen üzülerek bir de not bırakmışlar. Gerçekten Yazık...

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler