Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Derimod Kaban Değişim Problemi

Müge
22 Kasım 2022 16:13
676

Derimod Ankara Antares mağazasından Şubat 2022 'de aldığım süet kabanımda birkaç kullanımdan sonra dökülmeler meydana gelmeye başladı. Bu dökülme zamanla arttı kıyafetlerime, koyu renkli her yere bulaşmaya başladı. Durumla ilgili mağazayı aradığımda ürünü getirmemi istediler. Durumu kendileri de gördü ve tamirat/tadilat fişi düzenleyerek merkeze incelenmek üzere gönderdiler. Bir süre sonra değişim kararı verildiğine dair bir mesaj aldım. Mağaza ile irtibata geçtiğimde bu ürünün ellerinde olmadığını, bunun yerine farklı bir ürün alabileceğimi, aradaki fiyat farkını talep ettiklerini belirttiler. Kendi kabanımı alırken, oğlum için de kaban aldığım için kendi ürünümü %50 indirimli ve 1480 TL'ye almıştım.

Muadil kabanların şu andaki fiyatı 4500-5000 TL civarında ve süet değil. Üründeki dökülme hatası benim değil, markanın üretim hatası. Değişim kararı benim değil, onların kararı. Ve yeni bir ürün almaya zorla sevk ediliyorum, aradaki ücret de benden talep ediliyor. Böyle bir değişim politikası sanırım yalnızca Derimod da var. Müşteri iletişim ile irtibata geçtim üç defa talep oluşturdum. Son olarak bana 1480 TL' mi geri vermeyi önermişler. Ben de kendilerine sağlam ve yıpranmamış olmak kaydıyla kendi ürünümü geri istediğimi belirttim. Dökülme problemi ile tadilat fişi düzenlenen ürünüm ortada yok, Lütfen ürünümü ya sağlam olarak geri gönderin, ya bakım yapın ve dökülme problemini giderin ya da yenisiyle değiştirin.

22 Kasım 2022 16:21 (Şikayetten 8 dakika sonra)
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Müge

Derimod, ürün hatası kendilerine ait olmasına rağmen aynı ürünün devamını üretmediği gerekçesi ile ürünümü değiştirmedi. Garanti kapsamında olduğu halde hiçbir işlem yapmadı ve tarafımdan fiyat farkı talep ederek yeni ürün almamı istediler. Sonuç olarak ürünümü geri istedim, ürünüm yaklaşık 1 ay sonra tarafıma kargolandı.

Benzer Şikayetler

1

Derimod Mağazasında Tadilat Sorunu Yaşadım

Güzin
11 Mayıs 20:24
201
2

Derimod Tadilat İçin Alınan Bot Ayakkabılarım Bana Geri Verilmiyor

Ahmet
06 Mart 14:19
237

Derimod Teslim Edilmeyen Tadilat İşlemi

Melih
07 Şubat 14:58
331
Derimod Teslim Edilmeyen Tadilat İşlemi
Benzer Şikayet Yaz