Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Derimod İade Ücretinin Yatırılmaması

Mehmeterek
29 Eylül 2023 21:14
318

Derimod'dan internetten 2 tane ürün (2 tane Deri mont) aldım. 1 tanesini beğenmeyerek internetten verdikleri iade kodu ile iadesini yaptım. Müşteri Hizmetleri hattı olan 0850 288 42 88 numarası ile 02 Eylül 2023'de görüştüm. Sistemden baktıklarını ve ürünün 02 Eylül 2023'de depolarına ulaştığını gördüklerini söylediler.

Herhangi bir iade problemi olmadığını ve 2 ile 7 iş günü içinde para iadesi yapılacağını söylediler. 7 iş günü bekledim iade olmadı. Tekrar aynı numarayı aradım. Bir şey yapamayacaklarını genel merkeze tekrar bildireceklerini söylediler. 3 gün geçti Ödeme yine olmadı. Genel merkezlerinin telefonunun istedim vermediler. İnternetten genel merkezinin telefonunu buldum. 27 Eylül 2023'de aradım. Deposu da aynı yerde imiş.

Ürünün depoda olduğunu ilgileneceklerini söylediler. Ve ilgili personelin çözüm için beni gün içinde (sabah saat 10:00 gibi aramıştım) arayacağını, merak etmememi söylediler. Tabi ki yine aramadılar. Akşam 17:45 gibi ben aradım galiba mesai saatleri bittiği için açan olmadı. 17:50 gibi müşteri Hizmetlerinin aradım.

Müşteri Hizmetleri kendilerine konu ile ilgili mesaj geldiğini iade ücretinin 29 Eylül 2023'de hesaba geçeceğini banka işleminin yapıldığını söylediler. Şu an 29 Eylül 2023 saat: 20:53 te bu mesajı yazıyorum. Tahmin edebileceğiniz gibi yine paramı yatırmadılar. Yaklaşık 20 gündür yaklaşık 4 bin lira olan ücret iade işlemini yapmıyorlar.

Bu yaşadıklarım bana çok iyi bir ders oldu. Yaptıklarının aslında iade prosedürü kapsamında suç olduğunu ya bilmiyorlar, ya da biliyorlar ise ne maksatla yatırmıyorlar anlamış değilim.

Ya da iade ile ilgili birimleri konunun ciddi sonuçlar doğurduğunu ve Derimod'un marka değerine çok zarar verdiğinin bilincinde olmayan kişilerin toplandığı bir birim. Paramı lütfen artık iade edin. Hukuki yollara başvurmak istemiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Özlem

Derimod un sitesinden 3 adet ürün aldım ve hiçbiri bana olmadı üstüne giyilmiş ürün gönderdiler ben de aldığım günün ertesinde ürünleri geri iade ettim. 14 gün geçmesine rağmen hala para iadesini yapmadı. Yazıklar olsun. Her zaman mağazadan alırdım böyle bir sorun yaşamamıştım online üzerinden yapılan bu muamele yüzünden bir daha ürün dahi satın almayacağım!

Ayşegül

Sorununuz çözüldü mü aynılarını bende yaşıyorum 2 aydır sorunu çözemediler

Benzer Şikayetler

1

Derimod Defolu Ürün Gönderiyor Ve Para İademi Yapmıyor.

Ebru
21 Mayıs 03:12
363

Derimod Marka Değerini Yitirir...

Özgür
02 Nisan 11:48
225
Derimod Marka Değerini Yitirir...
Derimod Marka Değerini Yitirir...
1

Derimod Faturadaki Rakamın İade Edilmemesi

Sibel
22 Mart 12:49
191
Derimod Faturadaki Rakamın İade Edilmemesi
Benzer Şikayet Yaz