Derimod Hizmet Kalitesi Ve İade Değişim

Muammer Muammer04 Eylül 00:05

Eşime aldığım Derimod çantanın tutma yeri koptu ürünün garantisi devam ettiği için en yakın şube olan kale Center alışveriş merkezindeki mağaza ya urunu teslim ederek yardımcı olunmasını istedim ürünün garantisi devam ettiği için ürünün tanır olup en geç bir ay içerisinde tarafıma teslim edileceği bilgisi verildi yaklaşık bir sene olmasına rağmen herhangi bir geri bıldırım olmamıştır ve buna istinaden kale Center da ki şube kapanmış ve müşteri hizmetlerinden bilgi almak için tekrar tekrar aramak zorunda kaldım. Ürünün tamiratı için farklı bir alışveriş merkezi  şubeye yönlendirilmesi rağmen uzun süredir ürünün tadilat olmasını ve geri verilmesini beklemedeyim. 

Ürün tadilat tamirat müşteriye geri teslim süresinin bu kadar sürdüğünden haberdar değildim ki Derimod markasına yakışan bir hal ve hareket değil. Müşteri temsilcisiyle ürün teslim süresini sorduğumda konu hakkında şikayetçi olacağımı söylediğimde beklemek zorundasın yapacak bir şey yok bekleyin tarzında dalga geçer gibi cevaplar aldım ve durumdan büyük bir derecede hoşnutsuz kaldım. Bir daha bu markayı tercih edeceğimi düşünmüyorum. Gerekli mercileri dikkatini çekerse çok memnun kalırım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sezer 08 Ekim 19:12  

    Pazardan almak daha garantili, pazarda adama üründe sıkıntı var diye bir ay sonra gidiyorsun tamir ettiririm abi sıkıntı yok, ben hep buradayım diyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler