Derimod Deri'den Alınan Ayakkabı Parçalandı!

Sevinç Sevinç6 yıl önce

Derimod Deri'den annem için kaliteli olduğunu düşünerek geçen sezon sonunda Profilo mağazasından aldığımız ayakkabı bu sezon giyilemedi. Kısa bir süre giyilen ayakkabının tabanı ayrıldı. Bu sezon başında tamir için Cevahir mağazasına bıraktığım ayakkabı özensiz bir şekilde yapıştırılmış olarak geri verildi.

Tekrar Profilo mağazasına tamir için bıraktığım ayakkabı hiç dokunulmadan aynen geri verildi. Annem daha önce hiç bu şekilde bir ayakkabı eskitmediği halde mağaza çalışanları annemin ayak şeklinin bozuk olduğunu ve o yüzden ayakkabıyı eskittiğini söyledi. Bu kadar büyük bir firma kalitesiyle ün yapmış firmada bunları duymak çok acı. Ben bu ayakkabının parasının iadesini rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Derimod Logo Derimod 4 yıl önce

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

profile-icon Sevinç 5 yıl önce

Derimod firmasına inanamıyorum.Bu kadar önemsiz müşteri memnuniyetsizliği...Etrafımdaki herkesle bu durumu paylaşıyorum....

profile-icon Sevinç 6 yıl önce

derimod firması hala şikayetimle ilgili benimle bağlantı kurmadı.Aradan aylar geçmesine rağmen...

profile-icon Sevinç 6 yıl önce

henüz firmadan dönüş yapılmadı.Hiç aranmadım 73 kez okunmuş yazdığım şikayet demekki Derimod firmasının umurunda değil...

profile-icon Sevinç 6 yıl önce

hala ürün şikayetimle ilgili Derimod firması dönüş yapmadı.....

profile-icon Sevinç 6 yıl önce

henüz kimse aramadı.......

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler