23 Eylül 2013 #2026161

Derimod Deri'den Aldığım Derimont Deforme Oldu!

01.01.2013 tarihinde AU 648562 Nolu fatura ile İskenderun primemall alışveriş merkezi Derimod Deri'den almış olduğum derimontum sezon bitiminde (yaz zamanı) mağaza yetkilisi tarafından bakım için istenmiştir. Montun herhangi bir sorunu yokken bakım amaçlı mağaza yetkilisine teslim ettim. Bakımdan geldiği zaman derimontta yıpranma ve deride yer yer deformasyon ve incelmeler oluştuğunu gördüm ve bunu mağazadaki görevlilere bildirdim.


Mağaza görevlileri müdürleriyle görüşmemiz gerektiğini söylediler. Mağazaya defalarca gitmeme, telefonla aramama ve kendi telefon numaramı mağaza görevlilerine vermeme rağmen, ne müdürleriyle irtibat kurabildim nede bana yardımcı oldular. Son telefon görüşmemde bununla ilgili yardımcı olamayacaklarını ve montu bu haliyle almak zorunda olduğumu bildirdiler. Şikayet edeceğimi söylediğimde istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz şeklinde kaba bir biçimde cevap verdiler.

Fevzi 332 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön