Derimod Deri'den Aldığım Çizmede Çatlak Oluştu!

Nusret Nusret 6 yıl önce

Antaresteki mağazadan kış bitiminde eşime indirimden almış olduğum çizme iki sefer giyildi, iki kilometre yürülmeyen bu çizmeyi dolaba kaldırıldı. Sekiz ay sonra giyilmek üzere dolaptan çıktığında iki üç yerinden çatlaktı. Götürdüğümde garanti süresi bitmiş dendi. İki sefer giyildiğini söylediğimde indirimden alınan mallarda garantinin olmadığı söylenildi.

Bunun tuhaf olduğunu söylediğimde çizmenin deri olmadığı emitasyon üründe çatlakların oluşabileceği söylenildi. Ben her şeye rağmen fabrikaya gönderilmesini söylediğimde işlem yapılarak teslim aldılar. İki ay sonra telefonla ürün ile ilgili hiç bir şey yapamayacaklarını söyleyip teslim almamı söylediler. Ancak ben ürünü almadım, atın dedim. Derimod Deri'den şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nusret 2 ay önce

Reklamlarınız için telefonumdan iletisim kurabiliyorsunuz lütfen şikayetim için de bu numaradan (532762**) ararsanız memnun olurum

Derimod Logo Derimod 4 yıl önce

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler