09 Nisan 2015

Derimod Deri'den Aldığım Bot Su Alıyor!

Babama 157 TL verip bot aldık çocuk bir güzel övdü botu çok memnun kalırsınız tabanı çok kalın diye. Babam birkaç gün sonra botu giydi eve zor gelmiş ayakları ıslanmış. Geri götürdük firma değerlendirmesi için firmaya gönderdiler 15 gün maşallah kışlık diye alınan bot yaza yetişiyordu anca.

Sonra bot geldi kusursuz çıktı. Bu firmaların elbet bir gün sonu gelmeli. o kadar para aldıkları ayakkabı ilk gün su alıyorsa ve normal bir yağmurda alttan üstten ıslanıyorsa bunun bir açıklaması olmalı. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bir daha önünden geçmem pazar ayakkabısı kalitesi sunan. Satış sonrası hizmeti sıfır bir yer.

Sümeyye 460 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye23 Temmuz 2015

    2 ay sonra verdiğiniz tatmin edici cevaptan sonra gerçekten inanılmaz mesudum.

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Sümeyye28 Nisan 2015

    Ayakkabıyı boyamaya gönderelim dediler ona da peki dedik boyandı geldi ayakkabı eskidi sanki 1 senedir giyilmiş gibi... Ben ayakkabıyı almaya gittiğimde 2 kişi yanımda şikayet için bekliyordu birinin deri ceketi yıpranmış birinin ayakkabısı aşınmış. Ve kasadaki hız hala kalkmış bana diyor ki çok nadir böyle şikayetler oluyor benimle beraber yarım saat içinde 3 kişi ise gerisini siz düşünün

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön