Derimod Deri'den Aldığım Ayakkabı Soyuldu!

Haydar Haydar09 Aralık 2013 14:30

Ben öğretmenim. Geçen yıl Nisan ayında Derimod Deri'den ayakkabı aldım. Ayakkabıyı yazın sadece okulda giydim, dışarıda yürümedim bile. Okula araba ile gidiyorum. İlk senede ayakkabının taban astarı soyuldu ve çıktı, dış kısmı da soyulmaya başladı. Astarı dışarıda yaptırdım. Kış geçtikten sonra yazın tekrar giymeye başladım ve dış boyasının iyice soyulduğunu gördüm.

Bir süre sonra da ayakkabı sol tarafından yırtıldı. Firmaya götürdüm. Garantinin 6 ay olduğunu, üretimden kaynaklanan bir sorun olmadığını söylediler. Ayakkabıya yama yaptırıp vermeye çalıştılar, almadım. Ayıptır yamalı ayakkabı verilir mi müşteriye? Kalite bu kadarmış işte. Piyasa malları bile senelerce gidiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Haydar 05 Haziran 2015 22:10

Yıllar sonra akıllarına cevap yazmak gelmiş. Zahmet etmişler. Gerek yok. Ben yama yapıp verdikleri ayakkabıyı firmaya bağışladım. Firmanın deriye ihtiyacı vardır. Müşteriye yok, nasıl olsa.

Derimod Logo Derimod 02 Haziran 2015 09:26

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler