21 Şubat 2013 #1644814

Derimod Deri Topukla Açılma Oldu!

29.10.12 de Capitol Derimod'dan aldığım botların 6 haftalık kullanımı sonrası topuklarında yarıklar meydana geldi ve iadeye götürdüm. Değişim için ellerinde uygun numara yoktu beni, taa şaşkınbakkal mağazalarına gönderdiler. Bu 2.botlarda da topuklarda yarıklar oluştu.


Tekrar Capitol Derimod'a geldim mağaza müdürü hatırladı ve bu seride bir sorun olduğunu kendilerininde baldızında yaşadıklarını, başka bir bot bakmamı ifade etti. Beğendiğim botun diğer eşinde imalat hatası çıktığından,en geç iki gün içinde getireceklerini belirtmelerine rağmen 12Şubat günü gerçekleşen bu ifadeden sonra bugün hala botları bana teslim edemediler. Böyle stresli bir süreç yaşatılarak üründen ve markadan soğutuldum.

Feriha 76 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Feriha06 Mart 2013

    Şikayetimle ilgili derimod tarafından hala aranmadım. Capitol AVM'nin de Derimod merkezine bildirdiği sorunumla ilgili tarafıma hiçbir açıklama, arama, özür vs.. yapılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön