Derimod Deri Kampanya Hakkında Yanlış Bilgilendirdiler!

Sibel Sibel6 yıl önce

Eşimin doğum günü nedeni ile 08.09.2013 günü Cevahir AVM Derimod Deri mağazasından deri ceket aldım. Satış elemanı bey eğer ikinci ürün düşünürsem onuda %50 indirimle alabileceğimi söyledi.

Bir deri ceket beğendim fakat yaka kısmında var olan bir leke yüzünden almadım ve satış elemanı İstinyepark şubesinde ürünün olabileceğini, oradan istediğiniz zaman (değişim süresi kapsamında 15 gün) yine %50 indiriminden faydalanarak alabileceğimi söyledi.

10.09.2013 günü eşime aldığım ceketin bedenini değiştirmeye ve kendime ceketi almaya gittiğimde kampanyanın bittiğini ürünü artık %30 indirimle alabileceğimi söylediler. Dolayısı ile yanlış bilgilendirme nedeni ile almak istediğim deri ceketi alamadım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Derimod Logo Derimod 4 yıl önce

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

profile-icon Sibel 6 yıl önce

Bugün ürünü satıl aldığım cevahir derimod'a gittim kasadki esmer bıyıklı görevliye durumu anlatmaya başladığımda ikide bir sözümü kesip kampanyanın değiştiğini söyledi. müsade ederseniz durumu anlatayım dediğimde dinlemeye başladı ama bu seferde yanındaki görevli bayan konuşmamamızı defalarca bölerek birşeyler sordu . Durumu anlattım kafa salladı ve sizce yaptığınız yanlış değilmi deyince kafasını çevirerek tabi tabi ben sözyleyeceğim satan kişiye deyip lakayıt bir şekilde bana cevap verip suratıma bile bakmadan diğer müşteriye yöneldi. Bunu yapan insanlar satış yapmak için müşteriye bin takla atan tipler. Zaten şikayetlere bakıldığında firmanın kalitesi ortada !!!

profile-icon Sibel 6 yıl önce

daha önce şikayet var üzerinden yaptığım şikayetime ilişkin mağaza personeli ile görüşmek için satıl aldığım Cevahir Derimod mağazasına gittim. Kasadaki esmer bıyık bey efendiye durumu anlattığımda gayet ilgisiz davrandı hatta yanındaki kasada ki bayan ikidebir beyle konuşmama rağmen sözümüzü kesip başka şeyler sormaya devam etti. Anlattığım konuda daha dikkatli olurmusunuz dediğimde tamam tamam ben sözylerim personele deyip yan tarafa döndü. Hayretler içerisinde kaldım. Zaten şikayet var üzerinden hiçbir şikayete olumlu dönmedikleri ve şikayetin sayısına bakıldığında firmanın kalitesi ortaya çıkıyor. Ürünü satmak isterkenki personel ile sattıktan sonraki personel bir değil. Dikkat!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler