Derimod Deri Değişim Kabul Etmiyor!

Cihan Cihan06 Aralık 2013 13:22

8 Ekim 2013 tarihinde babam için almış olduğum En büyük beden JUSTIN model kabanı babamların yazlıkta olmasından ötürü geç denettirebildim. Ürünün daha büyük bedeni yokmuş. Ürün biraz sıktığı için değişim talep ettik, 1 ayı geçtiği için Müşteri ilişkilerinden S*** Hanım yapılabilecek hiçbir şey olmadığını söyleyip kestirip attı. En kısa sürede Tüketici Hakem heyetine başvuru yapıp gerekli tüm mevki ve makamlara şikayetimi ileteceğim. Derimod Deri ile olan ticari alışverişimde bu vesileyle sona ermiş oldu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Derimod Logo Derimod 02 Haziran 2015 09:26

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

profile-icon Cihan 10 Aralık 2013 09:17

Kesinlikle bundan sonra DERİMOD ve yan ürünlerini kullanmayı düşünmüyorum . Büyük bir firma gibi görünüyorsun ama malesef kurumsallaşamamış küçük bir firmaymışın . Bunu anlamamı sağladığın için de teşekkürler DERİMOD. Not: Şikayet maili atıp şuraya buraya sizi şikayet edicem ve Tüketici Hakem Heyetine başvurucam dedikten sonra ürün değişimi yaptılar.

profile-icon Cihan 10 Aralık 2013 09:14

"Bo konuda yapılacak birşey yok" deyip kestirip attıktan sonra Halkla ilişkiler departmanına son bir mail attım ve gereken kolaylığı göztermezlerse hem internet ortamında , hem Tüketici Hakem heyeti nezdinde gereken girişimlerde bulunacağımı söyledikten sonra , gereken kolaylığı gözterdiler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler