20 Ağustos 2013

Derimod Deri Beğenmediğim Ürünü Almak Zorundayım!

Derimod Deri adlı firmadan ayakkabı aldım. Fakat satış danışmanı diğer ayakkabıyı göstermeyince renginin solmuş olduğunu farketmedim. Mağazaya faturası ile birlikte geri götürdüm. Farklı bir ayakkabı aldım. Başka ürün beğenmediğimden para iadesi istedim. (Farklı şubedeki satış sorumlusu aldığım yere götürdüğümde para iadesi alabileceğimi iletti.)


N*** Hanım, önce kesinlikle para iadelerinin olmadığını söyledi. Daha sonra işlemi baştan yapıp paranın iade edileceğini söyledi. Sonra A*** Bey adlı kişiyi çağırdı ve A*** Bey asla böyle birşeyin olmayacağını iletti. Zorla hediye çeki verdiler. Diğer mağazaları da gezdim ama beğenemedim. Ben istemediğim, beğenmediğim bir ürün almak zorunda mı kalacağım?

Gökçe 167 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Gökçe28 Ağustos 2013

    Şu saate kadar hiç bir yetkiliden cevap dönülmedi. Kocaman görünen bir firma aslında ne kadar küçükmüş. Bu gibi sebeplerle zaten büyümez, küçülürsünüz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön