Derimod Deri Ayakkabı Hatası!

Muhammed Muhammed6 yıl önce

07. 06. 2013 de Derimod Deri Capitol mağazasından aldığım erkek ayakkabısını 4 yada 5 kez giyinmiş olmama rağmen burun kısımlarında bulunan deride kabarma oluştu. 16. 07. 2013 tarihinde mağazaya götürdüğüm ürünü 01. 08. 2013'te almaya gittiğimde sadece cilalanarak geri geldiğini gördüm ve değişim talep ettim.

Yetkili 15. 08. 2013'te ürünün geleceğini söyledi. 20. 08. 2013'te mağazayı aradığımda ürünün geldiğini, oluşan hatanın üretimle ilgili olmadığını söyledi. Hatanın nasıl oluştuğunu sorduğumda tekrardan gönderip rapor yazılması gerektiğini iletti. 182 TL vererek aldığım ayakkabı 1, 5 aydan beri sonuç alınmaksızın mağaza ve fabrika arasında gidip gelmekte. Muhtemelen kullanıcı hatası denilerek aradan çekilecekler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Muhammed 4 yıl önce

Standart bir metin hazırlayıp konunun ne olduğunun bile zahmetine girmeden cevap yazılmış, zaten firmanızın ilgili kanallarından sonuç alamadığımız için şikayetvar sitesine yazdım ve verdiğiniz cevaptan doğru bir iş yapmış olduğumu anladım, 2 seneden beridir de daha kapınızdan içeri girmedim kalitesiz malı pahalı fiyata insanlara satıyorsunuz yazık.

Derimod Logo Derimod 4 yıl önce

Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

profile-icon Muhammed 6 yıl önce

Bu kadar vurdum duymaz, kendini beğenmiş bir firma daha görmedim, bana sattıkları ayakkabı sorunlu olmasına karşın, papağan gibi, "üretimle ilgili bir hata yok", "üretimle ilgili bir hata yok","üretimle ilgili bir hata yok" cümlesini sarf ederek benim sorduğum "nasıl olmuş o zaman" sorusuna "üretime ilgili bir hata yok" cevabını verebilen, müşteri memluniyeti açısında sıfır, bir daha asla tercih etmiyicem ve çevreme tercih ettirmeyeceğim bir marka olumuşlardır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler