18 Şubat 2013 #1636142

Derimod Deri 10 Günde Deforme Oldu!

İzmir Derimod Deri'den 24.12.2012 tarihinde, gerçek deri olduğu taahhüt edilerek almış olduğum botları 10 gün sonra sağ ayak üzerindeki dikişlerinin önemli ölçüde açılması ve sol ayaktaki deri bozulması nedeni ile iade ettim.


Tamir edildiği gerekçesi ile teslim almaya gittiğimde yırtık bölümün kullanıma uygunsuz dikildiği ve deri bozukluğuna çözüm bulamadıkları gerekçe gösterilerek mağaza müdürü F.A. tarafından teslim almamız gerektiği söylendi.


Bu şekilde ayakkabının giyilemeyeceğini ve iade etmek yada değişim talebinde bulunduğumuzu söylediğimizde F.A. isimli kimse tutanakları yırtarak çöpe atmış yapılacak bir şey olmadığını söylemiştir. Ayakkabıyı teslim alamadık, yardım.

Sabiha 84 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Sabiha25 Şubat 2013

    Ablama ait ayakkabılarımız halen Derimod deri İzmir balçova selway şubesinde beklemektedir. Mağaza sorumlusu arkadaş tarafından terslenerek geri gönderildik. sadece 10 gün kullandığımız ayakkabılarımızın değişimi için çözüm bulunamadığı gibi, terslenerek geri gönderildik, lütfen derimod yetkililerine sesleniyorum, adınız bu kadar ucuz mu yani hiç olmazsa bir ayakkabı parası kadar değil mi yani bu nedir böyle.. ayakkabılarınıza bu kadar parayı 10 gün kullanmak için mi para veriyoruz biz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön