Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Derimod Değişim Yapmadı İlgilenmedi

Yaprak
13 Mart 13:08
187

06.02 tarihinde Ankamall mağazanızdan bir ayakkabı aldım ve değişim yaparak 06.03 tarihinde Kentpark mağazanızdan ikinci ürün kampanyasından yararlanmak üzere değişim için gittim. Kapıdan içeri girdiğimde elimdeki kutuyu gördüler ve değişim için geldiğimi sordular. Ankamall mağazasından aldığımı ve son gün olduğunu belirttim. Hangi ürünü beğensem 'numarası yok' cevabını aldım. Birkaç ürün gösterdiler, ancak bunlar da uygun değildi.

 'Numarası olanları gösterin' dediğimde 'Bilemiyoruz, onları' dediler. Değişim yapmak istemedikleri ve ilgisiz oldukları çok belliydi. Çeki alabilir miyim diye sorduğumda, mağaza yetkilisi olduğunu belirten kişi S**ç---, 'Hayır, alamazsınız. Zaten değişim yapmışsınız, bir daha çek alamazsınız' dedi. 

Yerine herhangi bir ürün alıp değişim süremi uzatabilir miyim dediğimde, yine olmayacağını ve ilk fatura tarihinin geçerli olduğunu söyledi. Ben de bu sektörün içinde olduğumu ve tüketici olarak haklarımı bildiğimi belirttim, ancak itirazlarıma rağmen kabul etmedi. Müşteri hizmetleriyle daha öncesinde görüştüğümü ve bilgi aldığımı söyledim, yine kabul etmedi. Ne çeki ne de yeni bir ürün alıp fatura tarihimi uzatmamı kabul etti. 'Ankamall mağazasına gidin, fatura tarihi geçse de onlar size yardımcı olur' dedi. 

Bebeğim olduğu için çok üstelemedim durumu ama sizi temsil eden ve yanlış bilgi aktaran böyle bir çalışanınızın olması beni üzdü. Umarım şikayetimi dikkate alırsınız. Dediği gibi Ankamall mağazasına gittim, elimdeki kutuyu gördüler ama onlar gibi tepki vermediler. Aksine, güler yüzleriyle karşılayarak ben sormadan birçok ürün alternatifi gösterip değişimi gerçekleştirdiler. Özellikle müdür yardımcısı c*** Bey ve yanındaki çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıdıkları için mutlu bir şekilde ayrıldım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Derimod Özür Bekliyorum. Özür Dile

Esra
11 Temmuz 10:35
51

Derimod Garanti Ve İnceleme Süresi

Fatma
14 Haziran 18:41
122
Derimod Garanti Ve İnceleme Süresi
Derimod Garanti Ve İnceleme Süresi

Derimod Sattığı Ayakkabının Arkasında Durmuyor.

Özgür
06 Haziran 10:03
236
1

Derimod İadesi Olmayan İade

Mustafa
28 Mayıs 19:57
398
1

Derimod Ürün İnceleme Reddi

Cansu
28 Mayıs 02:51
210
Derimod Ürün İnceleme Reddi
Derimod Ürün İnceleme Reddi
Benzer Şikayet Yaz