sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Derimod Ayakkabı Kalitesizliği

Murat Murat23 Aralık 2019 15:48

10 Kasım 2019 da Derimod Bayrampaşa Forum İstanbul mağazasından ayakkabı aldım. Ayakkabının topuğu 10 gün erisinde ayrıldı. Ayakkabıyı almış olduğum mağazaya götürdüm değişim ya da iade yapmak istediğimi belirttim. Mağaza yetkilisi'de bizim böyle yetkimiz yok inceleme için merkeze gönderiyoruz gelen sonuç neticesinde hareket ediyoruz dedi ve inceleme için ayakkabıyı teslim ettim. 10 gün sonra dönüş yaptılar mağazaya ayakkabıyı teslim almaya gittiğimde iade ve değişim olmadığını tadilat yapılarak yani topuk kısmının Japon yapıştırıcısı ile saçma sapan bir şekilde yapıştırıldığını gördüm.

Ayakkabıyı o şekilde içime sinmeyerek teslim aldım. Yaklaşık yine 10 gün içerisinde ikinci defa aynı sorun tekrar ederek topuk kısmı tekrar ayrıldı. Ayakkabıyı aldığım mağazaya tekrar götürdüm ve bu sefer kesinlikle iade etmek istemediğimi belirttim. Mağaza yetkilisi yine aynı şekilde kendilerinin bir şey yapamayacağını sadece incelemeye gönderebileceklerini ve kararı merkezin vereceğini söyledi bir de şu manidar cümleyi kurdu kullanıcı hatasından kaynaklı olarak ayakkabı basınca maruz kaldığı için ayrılma olabilir. Bende arkadaşa ayakkabı basınca maruz kalmadan nasıl kullanılabilir diye sorduğumda gülerek bilemediğini söyledi.

Satarken aynı ayakkabıyı kendinin kullandığını çok sağlam dayanıklı bir ayakkabı olduğunu uzun yıllar sıkıntısız kullanabileceğimi belirtmişti. Yani demek istediğim şu kaliteli ve sağlam olsun diye Derimod'dan dünya para vererek ayakkabı alıyoruz. Ayakkabıyı alana kadar her şey çok iyi çok güzel ancak en ufak bir sorundan sonra saçma sapan hareketlere ve konuşmalara maruz kalabiliyorsunuz. Yazacak çok şey var da inanın insan yoruluyor. Kasım 2019 da aldım ayakkabıyı doğru düzgün 10 gün kullandım ve 1,5 ay olacak aşağı yukarı saçmalıklarla uğraşıyorum. Eğer değişim yada iade kararı çıkmazsa Derimod'dan bu saatten sonra çorap bile almam.Çin işine dönmüş. Aldıkları bir ton paraya yazık.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler