Derimod Aldatması!

Ayşe Ayşe5 ay önce

Doğum günümde gelinim Derimod'dan kendisine çanta bana sandalet almış kampanyadan faydalanmış. Bende 130 TL'lik çekiniz var, üstüne 70,00 TL daha verirseniz 200 TL'lik çantayı alırsınız dediler.

Çantayı aldı, fakat zinciri bozuktu. Piazza mağazasına götürdüm, bir sırt çantası vardı, 70 TL daha fark vererek bu çantayı aldım. Bu çantada fermuarları bozuk, bir ayı geçkin bir süredir beni uğraştırıyorlar, ikinci çantayı alırken gelininizin aldığı çanta daha uygun olduğu için o kampanyaya giriyor. Sizin çanta girmiyor, 130 TL'lik çekin üzerine ödeme yapmanız gerekiyor dediler. Böyle demlerine rağmen, ben dikkat etmedim aldığım çantayı faturada düşük göstermişler. İade alalım çantalar bozuk sağlamı yok dediler, bu sefer 130 TL'lik çek vermeleri gerekirken 70 TL verdiler. 60 TL kata külle yok kampanya falan... Ben bunca zamandır alışveriş yaparım böyle şey görmedim. Alırken kampanyaya dahil değil, para iade ederken kampanya deyip paramın tamamını ödemiyorlar. Böyle haksızlık görmedim. Yazıklar olsun. Bir de sizi aptal yerine koyup bir sürü hakarete de maruz kaldım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ayşe 5 ay önce

Derimod mağazasından hediye bir ayakkabı geldi. Alan kişi kendine çanta bana ayakkabı almış onun çantası 200,00 TL iken 100,00 TL'ye gelmiş, benim ayakkabı 130 TL üstüne 70 TL ödeyerek çanta ile değişim yaptım, zinciri bozuk olduğu için değişim yaptım, bu sefer sırt çantası için alırken kampanyaya dahil değil deyip, 70 TL daha fark istediler. Bu çantanın da fermuarı bozuktu, sağlamını göndereceğiz diyerek yenisini gönderdiler o da bozuk, tam bir aydır sağlam bir ürün bulamadım. En sonunda bu çantaların hepsi bozuk iade yapalım dediler. Fakat 270 TL 130 TL'si çek, 140 TL'si ödenmiş bu çanta için alırken kampanyaya dahil etmedikleri çantayı iade ederken 60 TL eksik ödediler. Benim hediye çekimi 130 TL iken 70 TL olarak verdiler. Bunun adı nedir sizce? Üstelik bir aydır ne ürün alabildim ne de paramı tam alabildim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler