Toplam çözüm sayısı
..
Derimod ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Derimod 3 Aydır Ayakkabımı Kullanamıyorum

1.114görüntüleme
Melike
Melike 19 Kasım 2019 17:46

Marmara Forum Derimod şubesinden eylül ayının başında aldığım spor ayakkabının topuk kısmındaki yapışkan deforme oldu. Bu haliyle mağazaya değişimi ve ya tadilatı için teslim ettim. 1 ay sonra Ekim ayında ürün geldiğinde, şikayetimin olduğu kısım basit bir şekilde yapıştırılmış, fakat ayakkabının burun kısmı tahminimce yapıştırıcı kullanırken damlayıp üstündeki süet deforme olmuştur. Daha ayakkabıyı teslim almadan tekrardan değişim için geri gönderdim. Geçtiğimiz haftalarda Derimod'u arayıp ürün durumunu sordum.

Sorduğumda "gelmedi, gelince size haber vereceğiz" denildi. Bugün itibariyle resmi süre dolduğu için mağazaya uğradım. Bugüne kadar hiçbir şekilde mesaj dahi atılmadı. Ürünü tekrar aynı şekilde göndermişler. Mağaza görevlisi "yapabilecek bir şeyimiz yok, tekrardan gönderip değişim isteyeceğiz. " dediler. Müşteri temsilcisiyle de konuştuğumda aynı şeyi söyleyip "1 ay beklemeniz gerek" dediler.

Sürekli alışveriş yaptığım bir mağaza. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. 3 ay oldu ben ayakkabıyı maalesef hiçbir şekilde kullanamadım. Derimod gibi bir mağazadan bu şekilde bir muamele çok yanlış ve kırıcı. Hayal kırıklığı. Bir daha tercih etmeyeceğim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler