05 Eylül 2013

Derimod Deri'den Alınan Ayakkabı Parçalandı!

Derimod Deri'den annem için kaliteli olduğunu düşünerek geçen sezon sonunda Profilo mağazasından aldığımız ayakkabı bu sezon giyilemedi. Kısa bir süre giyilen ayakkabının tabanı ayrıldı. Bu sezon başında tamir için Cevahir mağazasına bıraktığım ayakkabı özensiz bir şekilde yapıştırılmış olarak geri verildi.

Tekrar Profilo mağazasına tamir için bıraktığım ayakkabı hiç dokunulmadan aynen geri verildi. Annem daha önce hiç bu şekilde bir ayakkabı eskitmediği halde mağaza çalışanları annemin ayak şeklinin bozuk olduğunu ve o yüzden ayakkabıyı eskittiğini söyledi. Bu kadar büyük bir firma kalitesiyle ün yapmış firmada bunları duymak çok acı. Ben bu ayakkabının parasının iadesini rica ediyorum.

Sevinç 125 Okunma

Cevaplar

 • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

  Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

 • Sevinç14 Mayıs 2014

  Derimod firmasına inanamıyorum.Bu kadar önemsiz müşteri memnuniyetsizliği...Etrafımdaki herkesle bu durumu paylaşıyorum....

 • Sevinç15 Ocak 2014

  derimod firması hala şikayetimle ilgili benimle bağlantı kurmadı.Aradan aylar geçmesine rağmen...

 • Sevinç21 Kasım 2013

  henüz firmadan dönüş yapılmadı.Hiç aranmadım 73 kez okunmuş yazdığım şikayet demekki Derimod firmasının umurunda değil...

 • Sevinç22 Ekim 2013

  hala ürün şikayetimle ilgili Derimod firması dönüş yapmadı.....

 • Sevinç11 Eylül 2013

  henüz kimse aramadı.......

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön