Derimod Deri'den Aldığım Bot Su Alıyor!

Sümeyye Y. |

Babama 157 TL verip bot aldık çocuk bir güzel övdü botu çok memnun kalırsınız tabanı çok kalın diye. Babam birkaç gün sonra botu giydi eve zor gelmiş ayakları ıslanmış. Geri götürdük firma değerlendirmesi için firmaya gönderdiler 15 gün maşallah kışlık diye alınan bot yaza yetişiyordu anca.

Sonra bot geldi kusursuz çıktı. Bu firmaların elbet bir gün sonu gelmeli. o kadar para aldıkları ayakkabı ilk gün su alıyorsa ve normal bir yağmurda alttan üstten ıslanıyorsa bunun bir açıklaması olmalı. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bir daha önünden geçmem pazar ayakkabısı kalitesi sunan. Satış sonrası hizmeti sıfır bir yer.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sümeyye Y.
  23 Temmuz
  14:48

  2 ay sonra verdiğiniz tatmin edici cevaptan sonra gerçekten inanılmaz mesudum.

 • 02 Haziran
  09:27

  Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, destek@derimod.com.tr email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

 • Sümeyye Y.
  28 Nisan
  11:52

  Ayakkabıyı boyamaya gönderelim dediler ona da peki dedik boyandı geldi ayakkabı eskidi sanki 1 senedir giyilmiş gibi... Ben ayakkabıyı almaya gittiğimde 2 kişi yanımda şikayet için bekliyordu birinin deri ceketi yıpranmış birinin ayakkabısı aşınmış. Ve kasadaki hız hala kalkmış bana diyor ki çok nadir böyle şikayetler oluyor benimle beraber yarım saat içinde 3 kişi ise gerisini siz düşünün