Derimod Deri'den Aldığım Bot Pantolonlarımı Mahvetti!

Zeynep S. |

Derimod Deri'den 200 tl vererek bot aldım. Aldığım bot bütün kumaş pantolonlarımın bilek kısmını mahvetti. Derimod'a durumu anlattım. Ürünü incelemeye aldılar. Sezonunda aldığım botu 15 gün sonunda bana anca geri verdiler. O da rica minnet. Tabi sonuç çıkmadı. Bende müşteri hizmetlerini arayıp mağduriyetimi anlattım fakat müşteri hizmetlerindeki kadın bana o zaman siz de botunuzu pantolonla giymeyin diye konuştu.

Mağduriyetime mi üzüleyim kadının bu şekilde konuşmasına mı? Bende tüketici haklarına başvuracağım. Daha önceden D**'dan bir ürün almıştım. Bir sıkıntı yaşamıştım.Çok iyi bir şekilde bana yardımcı olmuşlardı. Derimod malı sattıktan sonra müşterinin yanında olmuyor. Bir daha asla Derimod'dan bir şey almam!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep S.
  02 Haziran
  21:43

  Dalga mı geçiyorsunuz? Müşteri Hizmetlerindeki ilgisiz bayanla konuşmaktan bıktım bot bütün pantolonları mahvetti artık botunuzu kullanmıyorum ve mağazanızdan alışveriş yapmıyorum kimseye de önermiyorum

 • 02 Haziran
  09:26

  Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, destek@derimod.com.tr email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.