20 Mayıs 2015

Derimod Deri'den Aldığım Ayakkabı Kusuru!

Almış olduğum deri ayakkabıyı giydiğim gün astar rengi (kırmızı) olduğu gibi çorap üzerine yansıdı. Bunun üzerine ürünü değiştirme talebinde bulunmama rağmen ürünü fabrikada temizletme yoluna gittiler ve değiştirmediler. Ayakkabıyı dün aldım ve şu anda yine ayakkabı astarı olduğu gibi çoraba geçiyor.

Mağaza sorumluları da ayakkabıyı satarken bir şey söylemediler. Buna karşın şimdi gittiğimde bunlar orijinal deri mutlaka boya verir gibi savunmada bulunuyorlar. Keşke bunu baştan deselerdi bende hiç almazdım. 165 TL para verip ürünü çöpe atacağıma üzerine 100 TL daha koyar farklı bir marka alırdım. Ben Derimod ile böyle bir sıkıntı yaşadım. Bu saatten sonrada buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Ramazan 293 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan27 Temmuz 2015

    Derimod Deri firmasına kendi web sitesi üzerindeki mail adresi yoluyla gönderdiğim mesaja cevap bile vermemiştir. Bu kadar ilgisiz bir kurum olduğunu düşünmemiştir.

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön