Derimod Deri'den Aldığım Ayakkabı Kusuru!

Ramazan B. |

Almış olduğum deri ayakkabıyı giydiğim gün astar rengi (kırmızı) olduğu gibi çorap üzerine yansıdı. Bunun üzerine ürünü değiştirme talebinde bulunmama rağmen ürünü fabrikada temizletme yoluna gittiler ve değiştirmediler. Ayakkabıyı dün aldım ve şu anda yine ayakkabı astarı olduğu gibi çoraba geçiyor.

Mağaza sorumluları da ayakkabıyı satarken bir şey söylemediler. Buna karşın şimdi gittiğimde bunlar orijinal deri mutlaka boya verir gibi savunmada bulunuyorlar. Keşke bunu baştan deselerdi bende hiç almazdım. 165 TL para verip ürünü çöpe atacağıma üzerine 100 TL daha koyar farklı bir marka alırdım. Ben Derimod ile böyle bir sıkıntı yaşadım. Bu saatten sonrada buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan B.
  27 Temmuz
  07:59

  Derimod Deri firmasına kendi web sitesi üzerindeki mail adresi yoluyla gönderdiğim mesaja cevap bile vermemiştir. Bu kadar ilgisiz bir kurum olduğunu düşünmemiştir.

 • 02 Haziran
  09:27

  Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, destek@derimod.com.tr email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.