05 Şubat 2014

Derimod Deri Değişim Talebimi Reddetti.

13.11.2013 tarihinde Denizli Forum Çamlık Derimod Deri'den aldığım mont 1 ay giymeden deforme oldu. Özenle kullanmama rağmen kısa sürede deforme olan montumu aldığım mağazaya götürdüm. Mağaza çalışanları fabrikaya gönderilmek üzere montu teslim aldılar. Değişim talep ettiğim ürün sadece ütülenip geri gönderildi. Ürünü teslim almayıp tekrar değişim için gönderdim.

Yaklaşık iki ay süren bu süreç sonunda ürünü 01.02.2014 tarihinde ütülenmiş olarak mağazadan teslim aldım. Ne yazık ki iki gün giydikten sonra ürün yine aynı yıpranmış görüntüsüne döndü ve montun sırt parçasının yaka ile birleştiği bölgenin örselenmiş olduğunu fark ettim. Derimod Deri
firmasından şikayetçiyim.

Barış 222 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Barış 30 Aralık 2014

    Firma ilerleyen süreçte montun sırt parçasını değiştirdi ancak bariz renk farkı nedeniyle ürünü teslim almadım. Müşteri temsilcileri ile yaptığım uzun görüşmeler sonucunda Montun değişimi için ikna ettim. Ürünü teslim aldığımda kış sonu bahar başıydı dolayısı ile sezonda aldığım montu ancak bir sonraki kış giyebildim. Derimod Deri ürünlerini tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön