24 Nisan 2015

Derimod Deri Çizme.

Derimod Deri dan çizme aldım. Çizmeyi hemen giymedim tabi. Yaklaşık 10 gün kadar sonra giydiğimde üzerinde deri yırtığı fark ettim ve hemen götürdüm. Değişim istedim ancak düzgün giyseydiniz kullanım hatası gibi cevaplar aldım. Zar zor kavga ile teknik birime yollamalarını sağladık. Ama özellikle değişim için gönderdim. Talebim bu yöndeydi. Kendileri dönüş yapmadılar elbette. Günlerce ben aradım ve sonunda ürün mağazaya geldi alabilirsiniz dediler ama eski ürüne tadilat yapmışlar onu vermeye çalışıyorlar tekrar. Günlerdir arıyorum o ürünü almayacağımı söylüyorum ama sürekli oyalamaktalar. Ürünü kesinlikle ve kesinlikle kabul etmiyorum. Değişim istiyorum ve sonuna kadar uğraşacağım...

Arife 451 Okunma

Cevaplar

  • Derimod Temsilcisi02 Haziran 2015

    Derimod markasına ilişkin şikayetlerin çözümü için www.derimod.com.tr, [email protected] email adresi ve 0850 288 4 288 numaralı müşteri hattıyla iletişime geçilmesi gereklidir.

  • Arife 24 Nisan 2015

    Bugün tekrar arandım kullanım hatası bir şey yapamayız tadilat yapıldı ürününüzü alabilirsiniz diyorlar. Kendilerine de belirttim sonuna kadar uğraşacağım. Normalde isteğim değişim talebiydi ama tüketici haklarına gittiğimde para iadesi talep edeceğim. Ben çok uğraştım artık birazda firma uğraşsın... Gerekli değişim yapılmazsa Pazartesi günü ihtarname çekip tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım. Bu bir gözdağı değil kesinlikle ve kesinlikle sonuna kadar gideceğim. Bilginize... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön