22 Haziran 2016

Derimod Ayakkabı Kalitesini ve Müşteri Memnuniyetini Düşünsün!

Kalitesine güvenerek annem için aldığım ayakkabının tokası 15 gün içerisinde koptu. Samsun Piazza Derimod Deri mağazası ayakkabıyı alarak yeni ürünle değiştirdiler. Yeni verdikleri ürünün de aynı tokası 1 hafta içerisinde yeniden koptu. 2.kez tokayı aynı mağazaya götürdüğümde ayakkabının tamir edilerek gelmesini istemediğimi iade ya da değişim istediğimi belirtmeme rağmen ayakkabı 1 ay sonra tamir edilerek tarafıma yollandı.

Tamirden aldığımız ayakkabının aynı tokası ilk giymede yeniden koptu. Kısacası 2 aydır para verdiğim ayakkabı giyilemediği gibi bir de başka işimiz yokmuş gibi tamiri için uğraşıyoruz. Derimod diye güvenerek aldığımız bir markanın bu kadar müşteri memnuniyetini düşünmemesi çok anlamsız. Para veriyoruz ama ürünü kullanamıyoruz üstelik sürekli mağazaya gidip iade etmek yada tamir ettirmek için uğraşıyoruz.

Kübra 442 Okunma

Cevaplar

  • Kübra20 Temmuz 2016

    Firma inatla kopan ayakkabı tokasını tamir ederek yollamaya devam ediyor. Sayamadım ama bugün itibariyle sanırım 5.kez koptu. Bu kopmalarda tamirden sonraki ilk giyildiğinde oluyor. Sanırım artık tüketici haklarına başvurmanın zamanı geldi. Derimod Deri alışveriş listemden an itibariyle çıkarıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön