Deriden'den Aldığım Timberland Montumda Yırtık Meydana Geldi.

Deniz O. |

Kalitesine güvenerek, yüksek fiyat karşılığından Suadiye Timberland Mağazasından almış olduğum Kışlık Timberland montum, 3. sene sonunda farklı yerlerinde aşınma ve yırtıklar meydana gelmiştir. Sadece işten eve giderken giymiş olduğum ve hiçbir ağır şartlara maruz kalmayan montum için, mağaza ile görüştüğümüzde bu tarz sıkıntıların malzemenin kalitesinden kaynaklandığını ve yapabilecekleri birşeyin olmadığı söylediler.

Kaliteli hizmet ve ürün diye alışveriş yapmış olduğum bu mağazada, böyle bir markada böyle bir sonucun ortaya çıkması gerçekten de üzüntü vericidir. Değişimini talep ediyorum, aksi taktirde direk konu ile ilgili olarak Amerika Timberland merkez ofisine mail atacağım.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz O.
  01 Mart
  15:00

  Kesinlikle hiç yardımcı olmadılar, garanti kapsamının bittiğini söyleyerek olayı geçiştirdiler.
  Konu ile ilgili USA \'ye de yazacağım.

 • 26 Şubat
  08:26

  Değerli Müşterimiz;

  Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır.Tımberland marka ürünlerde garanti süremiz 1 yıldır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825