25 Şubat 2014

Deriden'den Aldığım Timberland Montumda Yırtık Meydana Geldi.

Kalitesine güvenerek, yüksek fiyat karşılığından Suadiye Timberland Mağazasından almış olduğum Kışlık Timberland montum, 3. sene sonunda farklı yerlerinde aşınma ve yırtıklar meydana gelmiştir. Sadece işten eve giderken giymiş olduğum ve hiçbir ağır şartlara maruz kalmayan montum için, mağaza ile görüştüğümüzde bu tarz sıkıntıların malzemenin kalitesinden kaynaklandığını ve yapabilecekleri birşeyin olmadığı söylediler.

Kaliteli hizmet ve ürün diye alışveriş yapmış olduğum bu mağazada, böyle bir markada böyle bir sonucun ortaya çıkması gerçekten de üzüntü vericidir. Değişimini talep ediyorum, aksi taktirde direk konu ile ilgili olarak Amerika Timberland merkez ofisine mail atacağım.

Deniz 105 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 01 Mart 2014

    Kesinlikle hiç yardımcı olmadılar, garanti kapsamının bittiğini söyleyerek olayı geçiştirdiler. Konu ile ilgili USA 'ye de yazacağım.

  • Deriden Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır.Tımberland marka ürünlerde garanti süremiz 1 yıldır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön