Deriden'den Aldığım Montta Pamuklanma Oldu!

Batug H. |

İstanbul Palladium mağazanızdan 07. 11. 2012 tarihinde içi polarlı bir Barbour mont aldık. Yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen iç astarı pamuklanma yapmaya başladı, havaların soğuk olmasından ötürü montu o tarihlerde getiremedik. 03. 05. 2013 tarihinde montu Palladium mağazanıza götürdük ve incelemeye alındı.

Bu tarihe kadar kimseden yanıt gelmeyince bir cevap almak için aradım fakat bana olumsuz olduğu söylendi sonrada müşteri hizmetlerini arayın dendi orayıda aradım onlarda kayıtlara ulaşamadılar, oradanda mail atın dendi ve nedeni öğrenemedim. Şimdi size soruyorum montun içindeki astarının pamuklanması müşteri kullanımından olabilir mi ? Bu kumaştan değil midir ?

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Batug H.
  27 Kasım
  16:00

  İlgisiz bir müşteri hizmetleri, ilgisiz mağaza personeli daha ne olsun.

 • Batug H.
  27 Kasım
  15:58

  Sayın Müşteri hizmetleri,
  nasıl olurda monttaki kumaş hatasından ötürü sizler müşterinizi sorumlu tutup biz değiştiremeyiz deyip geçiştirebilirsiniz.
  bunun açıklamasını Barbour firmasından alıp bize bildirmeniz gerekiyor. ayrıca 4 defa mail atmama rağmen tenezzül edip bir cevap bile vermediniz. bumudur sizin velinimet diye belirttiğiniz müşterilerinize davranışınız. Yazdığınız velinimet mail adresinizi değiştirin "geridönmeme" "bilgivermeme" "üzerinealmama" merkezi koyun.

 • 18 Kasım
  16:12

  Değerli Müşterimiz;

  Almış olduğunuz Barbour marka ürün kendi firmasına yönlendirilerek incelenmektedir.Firma ile yapılmış olan anlaşmaya istinaden firmasının onay vermediği ürünler için Deriden Firması olarak ürün iade ya da değişim işlemini yapamayacağımızı üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825