20 Ocak 2014

Deriden'den Aldığım Çizme Su Alıyor.

2012'nin ekim ayında Deriden Kadıköy şubesinden tek seferde 5 ürün aldım bunlardan biri DKNY yağmur çizmesiydi tahmin edersiniz ki artık kış uzun sürmüyor ve her gün yağmur çizmesi giyilmiyor. Yani çizmeyi anca 20 sefer giymişimdir. 2013'ün kış aylarında çizmeyi iki kere giydikten sonra yürürken tabanıyla alakalı bir sorun olduğunu hissettim ve evde çizmenin tabanına baktığımda tabanın topuğun bittiği yerden ikiye ayrıldığını gördüm mağazaya geri götürdüm durum Deriden'in merkezinde incelendi ve olumsuz cevap verildi. Güvenilir bir marka olduğunu düşündüğüm için dayanıklı olsun diye standart bir çizmeye dünyanın parasını ödedim ama satış sonrası benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Özge 185 Okunma

Cevaplar

  • Özge 26 Ocak 2014

    ikinci yazdigim mesaja cevap bile verilmedi ya da gercekci cozumler uretilebilmesi icin fis numarasi istenmedi

  • Özge 20 Ocak 2014

    heyetinizin objektif olduğunu düşünmüyorum.çünkü kullanım hatası olabilmesi için benim onu kesmem gerekiyor.bende bunu yapmayacağıma göre sorun kimde ben çözemiyorum.mağazaya götürdüğümde mağaza yetkilisi bile şaşırdı çok az kullanılmış olduğu belli dediler.ilk defa çizme giymiyorum.4 yıl önce D K gibi marka olmayan yağmur çizmesi aldım hala kullanıyorum.mesajıma bu kadar kısa sürede verdiğiniz cevapta üzüntü vericidir.ürünü incelemeden nasıl sizin gibi bir firma böyle standart cevap verebilir.bu işlemin müşteri hizmetlerinde değil profesyonel kişilerce cevaplanmasını beklerdim.firmanıza olan güvenim derinden sarsılmıştır. eğer inceleseydiniz ürünümün mağazada olduğunu yağmur çizmesinin tadilatının yapılmayacağını bilirdiniz ve bana bu yanıtı vermezdiniz.BU YANITINIZI çizmenin markasına yurt dışına bildireceğim . müşteri memnuniyeti DERİDEN mağazası için önemli değil diye algıladım.asla mağazanıza bundan böyle girmeyeceğim.

  • Deriden Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön