26 Aralık 2013

Deriden'den Aldığım Botun Rengi Attı!

31/01/2013 tarihinde Deriden Alsancak mağazasından almış olduğum oxs botları geçen kış olduğu için 2 ay kullandım. Kış dönemine yeni girdiğimizden dolayı son 1 aydır botları kullanmaktayım.
Bu kadar kısa sürede deforme olması ve renk atması hem marka hem de pahalı bir bot olduğu için hiç normal gelmedi.

Botta çok fazla renk atması mevcut. Geçen hafta Alsancak mağazasına gittiğimde oradaki görevli kişi renk atma şikayetine istinaden botu boyamamı söyledi. Çözüm yolu bu mudur? Faturasını bulamadığım için almış olduğum tarih ve isim soyadımdan kaydımı bulabilirsiniz.

Gonca 227 Okunma

Cevaplar

  • Gonca26 Aralık 2013

    Sayın İlgili, alınan her üründe 30 gün içerisinde üretim problemi çıkacak diye bir kural yoktur. ayrıca size belirttiğim üzere ben bu botu 31/01/2013 tarihinde alıp 2 ay kullanabildim. ayrıca hergün giymedim.sonrasında yaz dönemine girdiğim için ve yazın bot giyilmediği için kullanmadım.böylelikle garanti kapsamındayken ürünün sorunlu olup olamadığını anlayamadım. ayrıca botlar yağmur suyu gördükten sonra iyice renk atmaya başladı. fatura aslımın sizde bir örneği mevcuttur. kayıtlarınızda da vardır.sizin devamlı müşteriniz olduğumunda bilgisi sizde vardır. konuyla ilgili yardımcı olmanızı,aksi halde sizi TÜKETİCİ HAKLARINA şikayet edeceğimi bildiririm. Çözüm bulmamanız durumunda sürekli bir müşterinizi kaybedeceğinzi ayrıca da çevremde ki tüm müşterilerinizi konu hakkında bilgilendirerek müşteri memnuniyetine verdiğiniz değeri bildireceğim.

  • Deriden Temsilcisi26 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır. Oxs marka ürünlerde garanti süremiz 6 aydır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını ve yasa zorunluluğu gereği fatura aslı olmadan işlem yapılamayacağını da üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön