Deriden'den Aldığım Botun Rengi Attı!

Gonca O. |

31/01/2013 tarihinde Deriden Alsancak mağazasından almış olduğum oxs botları geçen kış olduğu için 2 ay kullandım. Kış dönemine yeni girdiğimizden dolayı son 1 aydır botları kullanmaktayım.
Bu kadar kısa sürede deforme olması ve renk atması hem marka hem de pahalı bir bot olduğu için hiç normal gelmedi.

Botta çok fazla renk atması mevcut. Geçen hafta Alsancak mağazasına gittiğimde oradaki görevli kişi renk atma şikayetine istinaden botu boyamamı söyledi. Çözüm yolu bu mudur? Faturasını bulamadığım için almış olduğum tarih ve isim soyadımdan kaydımı bulabilirsiniz.

Etiketler :

Deri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gonca O.
  26 Aralık
  17:24

  Sayın İlgili,
  alınan her üründe 30 gün içerisinde üretim problemi çıkacak diye bir kural yoktur. ayrıca size belirttiğim üzere ben bu botu 31/01/2013 tarihinde alıp 2 ay kullanabildim. ayrıca hergün giymedim.sonrasında yaz dönemine girdiğim için ve yazın bot giyilmediği için kullanmadım.böylelikle garanti kapsamındayken ürünün sorunlu olup olamadığını anlayamadım. ayrıca botlar yağmur suyu gördükten sonra iyice renk atmaya başladı.
  fatura aslımın sizde bir örneği mevcuttur. kayıtlarınızda da vardır.sizin devamlı müşteriniz olduğumunda bilgisi sizde vardır.
  konuyla ilgili yardımcı olmanızı,aksi halde sizi TÜKETİCİ HAKLARINA şikayet edeceğimi bildiririm.
  Çözüm bulmamanız durumunda sürekli bir müşterinizi kaybedeceğinzi ayrıca da çevremde ki tüm müşterilerinizi konu hakkında bilgilendirerek müşteri memnuniyetine verdiğiniz değeri bildireceğim.

 • 26 Aralık
  11:48

  Değerli Müşterimiz;

  Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır. Oxs marka ürünlerde garanti süremiz 6 aydır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını ve yasa zorunluluğu gereği fatura aslı olmadan işlem yapılamayacağını da üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825