Deriden'den Aldığım Botlar Su Alıyor!

Buket K. |

İki hafta önce deriden Bursa çekirge şubesinden aldığım Timberland waterproof botları ilk giydiğimde ayağın 2 noktasında ıslanma olduğunu, ertesi gün yine aynı bölgede olduğunu farkettim. Firmaya fişi ile birlikte incelenmek üzere bıraktım. Tam bir hafta sonra bugün talebimin reddi ve bir problem olmadığı cevabı ile geri dönüldü.

Waterproof diye satılan ayakkabının su alma probleminin arkasında durmayan firmayı hem timberland firmasına hemde kendi önerileri üzerine tüketici haklarına gideceğimi ve deriden firmasından alışveriş yapmayacağımı duyurmak istedim.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buket K.
  06 Ocak
  13:26

  Benim sorunum çözüldü ama yurtdışından tımberland markasının desteği ile. Direkt yurt dışından destek aldım.

 • Buket K.
  24 Aralık
  08:43

  Ben bu şikayeti her şikayete verdiğiniz standart cevap olarak görüp benim problemime bir cevap olarak görmüyorum.
  Dün Tımberland ingiltere genel customer service ile yazıştım ve anında cevap verdiler.Bugün onların önerdiği şekilde bir işlem yapacağım.
  iyi çalışmalar,

 • 23 Aralık
  15:15

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825