Deriden'den Aldığım Ayakkabının Tabanı Delindi.

Aslı Ç. |

Genel merkezinize durumu ilettim. Burada bu sorunu nasıl standart yanıtlarla kapatacağınız da daha önceki şikayetlere verdiğiniz yanıtlardan zaten aşikar. Palladium Deriden mağazasına buradan sadece şunu iletmek istiyorum. Tabanı delik ayakkabıyı geçtim mağaza müdürünüz İ*** S. beyefendi hakkında şikayetime nasıl geri dönüş yapacaksınız merakla bekliyorum.

Etiketler :

Deri Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı Ç.
  15 Mart
  20:13

  Zaten istediğimiz de buydu, değişim değil. nasıl olurda 3 aylık Tiberlan'in tabanı delik olur. Yağmur yağmasa biz bunu farkedemeyecektik.Buradaki şikayetim yaşadıklarımızın özeti bile değil. Ben şikayetimi Deriden markasının sahibine ve genel müdürüne de ilettim. Bu şikayetin nasıl çözüleceği benim kadar Deriden çalışanları içinde önemli olmalı diye düşünüyorum. palladium deriden mağzasına gittiğimde çözüleceğine inanmıyorum. Müdürün adınını bir önceki mesajda yanlış iletmişim. Ziya S., olacaktı. Ziya Bey'in bize aynı şekilde yaklaşmayacagını nereden bilebilirim. Yetkili ve müşteri iletişimini bilen bir çalışanınız bizi arayana kadar şikayetimden vazgeçmeyeceğim.

 • 11 Mart
  08:26

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.İletmiş olduğunuz mağaza personel şikayetiniz ise ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825