10 Mart 2014

Deriden'den Aldığım Ayakkabının Tabanı Delindi.

Genel merkezinize durumu ilettim. Burada bu sorunu nasıl standart yanıtlarla kapatacağınız da daha önceki şikayetlere verdiğiniz yanıtlardan zaten aşikar. Palladium Deriden mağazasına buradan sadece şunu iletmek istiyorum. Tabanı delik ayakkabıyı geçtim mağaza müdürünüz İ*** S. beyefendi hakkında şikayetime nasıl geri dönüş yapacaksınız merakla bekliyorum.

Aslı 72 Okunma

Cevaplar

  • Aslı15 Mart 2014

    Zaten istediğimiz de buydu, değişim değil. nasıl olurda 3 aylık Tiberlan'in tabanı delik olur. Yağmur yağmasa biz bunu farkedemeyecektik.Buradaki şikayetim yaşadıklarımızın özeti bile değil. Ben şikayetimi Deriden markasının sahibine ve genel müdürüne de ilettim. Bu şikayetin nasıl çözüleceği benim kadar Deriden çalışanları içinde önemli olmalı diye düşünüyorum. palladium deriden mağzasına gittiğimde çözüleceğine inanmıyorum. Müdürün adınını bir önceki mesajda yanlış iletmişim. Ziya S., olacaktı. Ziya Bey'in bize aynı şekilde yaklaşmayacagını nereden bilebilirim. Yetkili ve müşteri iletişimini bilen bir çalışanınız bizi arayana kadar şikayetimden vazgeçmeyeceğim.

  • Deriden Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.İletmiş olduğunuz mağaza personel şikayetiniz ise ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmeye alınacaktır. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön