19 Aralık 2013

Deriden'den Aldığım Ayakkabıda Lekeler Oluştu!

Ankara Ankamall'den Deriden'e bağlı Timberland mağazasından 319.00 TL'ye bot aldım. Fakat 1 ay geçmeden ayakkabının üstünde küçük bir leke belirmeye başladı. Ankara'ya kar yağdığı gün ayağımda olan botları ertesi gün gördüğümde ise o küçük lekenin bütün ayakkabıyı kapladığını görüp hemen mağazaya götürdüm.

Mağaza inceleme için benden ayakkabıyı aldı ve 1 hafta içinde geri dönüş yaparak değişim yapamayacaklarını belirttiler. Arzu ettiğim halde ayakkabının bir ton açık veya bir ton koyu renkle kendi ustaları tarafından yapılıp bana teslim edilebileceği söylendi. Sizce böyle bir şeyi kabul etmek mümkün mü? Hakkımı aramak için Tüketici Hakem heyetine başvuracağım.

Ersan 74 Okunma

Cevaplar

  • Ersan 28 Mayıs 2015

    Tüketici hakem heyeti sayesinde paramı almış bulunmaktayım.

  • Ersan 20 Aralık 2013

    O zaman bu ürünün nasıl bu hale geldiğini açıklayın bana. Üretim hatası yok deyip işin içinden çıkmak kolay. Ayakkabı asitlenmiş dendi bana sizce bu nasıl olabilir ? Ben hakkımı aramak için herşeyi deneyeceğim benim sizden ayakkabıyla ilgili zaten bir beklentim kalmadı maalesef. Maksat benim gibi insanlar mağdur olmasın ve sonucunun ne olduğunu görsünler.

  • Deriden Temsilcisi19 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön