Deriden'den Aldığım Ayakkabı Genişledi!

Sevil S. |

08 Ekim 2013 tarihinde, İzmir Agora mağazasından, 659 TL'ye Janet&Janet Marka bot aldım. Fakat 10 gün içinde yalnızca 4 kez giymeme rağmen, bot ayağımdan çıkacak kadar genişledi ve bariz bir şekilde sağ ayakkabı sol ayakkabıdan kesinlikle daha geniş. Bu kadar para vererek aldığım bu ürünü, ancak içine kalın bir keçe taban ve sol ayağıma normal bir çorap, sağ ayağıma da daha kalın bir çorap ile ancak oluyor.

Tabiki bu durum hem komik hem içler acısı. Ürünün incelenip iade edilmesini istedim fakat inceleme sonucu red cevap geldi. Bir daha botu hiçbir zaman giyemedim. Ödenen bedelin karşılığı bu olmamalıydı. Yetkililerden bu konuda acil çözüm bekliyorum. Zararım: 659 TL. Dikkatinizi çekerim!

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil S.
  20 Ocak
  13:05

  Firmanız ile ilgili birçok şikayet okudum, neredeyse herkese aynı cevapları vermişsiniz. Buradan da anlaşılıyor ki siz gerçekten ürünlerin sorunları konusunda gerçek çözümcü bir yaklaşım sergilemiyorsunuz. Elimdeki ürünü İzmir Agora mağazanıza iade edip gereği konusunda tekrar incelemeye gönderceğim. Bu kez yine sizden olumsuz dönüş almam drumunda da hukiki yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

 • Sevil S.
  26 Aralık
  16:16

  Değerli Müşteri Hizmetleri,
  Kalitesi için 659 TL ödediğimi sandığım bir ürün, sadece 4 kez giyildiğinde ayağımdan çıkarcasına genişliyorsa ve sağ teki sol tekinden daha geniş ise bu benim sorunum değil, üretimin hatasıdır. Ben, siz bu ürünü tadilat yapın diye ödemedim o kadar parayı. Eğer beni mutlu etmek istiyorsanız bu ürünü geri almaktan başka çareniz yok. Ben ürünün sağlıklı bir şekilde incelendiğine inanmıyorum. 37-38 numara giyen bir bayan çalışanınız bile bu ayakkabıyı ayağına giyse ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaktır. Ben rahat etmek kaliteyi kullanmak adına aldım o ayakkabıları, içine keçe koyup 2 kat çorapla giymek için değil. Ayrıca bu ürünü alırken 6 ay iade / 2 sene tadilat garantisi vardı. Ben ürünün hatalı olduğundan eminim ve iadesinin yapılması konusunda da tüm yollara başvuracağım. Yaptığınız işin arkasında durun!!!

 • 21 Aralık
  10:18

  Değerli Müşterimiz;
  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825