Deriden'den Aldığım Ayakkabı Ayağımı Sıktı!

Fulya K. |

Geçtiğimiz ay içerisinden Deriden Marmara Forum Mağazasından New Balance marka bir ayakkabı satın aldım. Örnek ayakkabıyı denedikten sonra yeni bir çift ayakkabı teslim edildi. Ayakkabıyı ilk giymemde sol tekinin çok ciddi bir şekilde ayağımı sıktı. Ayakkabıyı incelediğimizde sol tekinin diğerine oranla gözle görülür derecede küçük olduğunu fark ettik.

Ayakkabıyı mağazaya ilettiğimizde fabrikaya inceleme için göndereceklerini belirttiler. Mağaza müdürü gözle görülür bir şekilde kusurlu bir ürün satılmasına rağmen ısrarla fabrikaya inceleme için ayakkabının gönderilmesi gerektiğini ve hatta değişimi de başka mağazadan değil, yine aynı Marmara Forum mağazasından yapmak zorunda olduğumuzu söyledi.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya K.
  10 Ekim
  18:19

  İlk kez bu markadan bir alışveriş yaptım. Bir daha kesinlikle yapmam. Tüm tanıdıklarıma bu markadan alışveriş yapmamaları için bana yaptıkları davranışı anlatıyorum!!!

 • Fulya K.
  10 Ekim
  18:18

  Ayakkabıyı mağazaya teslim ettiğimden bu yana 3 hafta geçti. Soruna hiçbir şekilde çözüm bulunabilmiş değil. Paramın iadesini istiyorum. Yarın da çoooook önemli incelemelerini bitirmezse Deriden, tüketici mahkemesine başvuracağım. Tamamen müşteriye karşı ayıplı mal satma vei mağdur etme üzerine bir satış politikaları var anladığım kadarı ile. Çıplak gözle bile farkedilen bir kusuru 3 hafta boyunca incelemeyi nasıl bitiremiyorlar????

 • 04 Ekim
  10:54

  Değerli Müşterimiz;

  Almış olduğunuz New Balance marka ürün kendi firmasına yönlendirilerek incelenecektir.Firması tarafından yanıtlanacak ürün sonucunuz mağazamız tarafından size bildirilecektir.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825