Deriden'de Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Nalan K. |

19.06.2014 tarihinde Agora Deriden mağazasından satın almış olduğum ayakkabılarımın ilk giyişimde üzerindeki taşlarının düşmesi sebebi ile söz konusu mağazaya ürünü teslim ettim. Tadilat için incelemeye gönderdiler, defalarca aradıktan sonra ürünün incelemeden döndüğünü, taşların bulunamadığını ve bu sebeple ürünü o haliyle teslim alabileceğimi ilettiler.

Gerek Çağrı merkezi gerek mağaza ile yaptığım görüşmelerde, ürünü bu şekilde kesinlikle teslim almayacağımı, memnuniyetsizliğimin giderilmesini talep ettim. Ancak 2 aydır herhangi bir sonuca ulaşamıyorum. Paramın iade edilmesini ve bu problemin ivedilikle çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Düğme - Fermuar - Toka Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nalan K.
  15 Eylül
  18:21

  Birebir iletişimin ve ağızdan ağıza pazarlamanın bu kadar önemli olduğu bir dünyada; kişiye özel çözümler üretmek yerine, son derece klişe hazırlanmış bir cevabı tüm müşterilerine gönderen bir firma müşteri memnuniyetini nasıl sağlayabilir? Ayakkabı mağazada bile değil, 2. kez incelemeye gittiğini söylüyor mağaza yetkilileri ve beni arayıp son durum hakkında bilgi verebilecek bir tek personel bile yok!!! Umarım bu konuyu bu şekilde kapatmaya çalışmazsınız, çünkü ben bu şekilde kapatılmasına müsaade etmeyeceğim.

 • 12 Eylül
  18:02

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmaktadır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.

  İnceleme işlemi tamamlanıp, sonrasında mağazamıza teslimatı yapılan ve 1 ay içerisinde teslim alınmayan ürünler için mağazalarımızın herhangi bir sorumluluğunun olmadığını bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825