Deriden'de İlgi Sadece Satış Yapana Kadar.

Müge T. |

Eşim yaklaşık 1.5 ay önce Deriden Cevahir mağazasından bir ayakkabı aldı. Ayakkabının yaklaşık fiyatı 300 TL idi. Ancak ayakkabıyı biraz giydiğinde bir ayağında rahatsızlık hissetti ve 2-3 saat sonra ayakkabı o ayağını baya yara yapmıştı. Ayakkabıyı geri götürdüğünde hiç ilgilenmediler. Rutin uygulama fabrikaya gönderdiler.

Sonuç ayakkabıyı ne değiştirdiler ne de geri aldılar. Ayakkabıda hata yoksa neden eşimin bir ayağını sadece 2-3 saatlik giymeden sonra yara yaptı? Sonradan bir arkadaşımdan duyduğum onun da bu firma ile benzer bir durum yaşadığıydı. Yani Deriden firması büyük bir firma gibi görünüyor ama maalesef ayıplı ürünlerinin arkasında hiç durmuyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Bayi Personel Ürün Fiyatı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müge T.
  19 Mayıs
  10:29

  Şirket malesef ayıplı ürünleri ile ilgili hiçbirşey yapmadı.

 • 16 Mayıs
  14:49

  Değerli Müşterimiz;

  İnceleme sonucu hakkında mağazamız ve inceleme heyetimiz ile görüşmeler sağlanmaktadır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağımızı belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825

 • Müge T.
  16 Mayıs
  14:12

  Şikayetim için cevaplandı yazıyor. Şikayetim cevaplanmadı, firma tarafından sadece otomatik bir cevap geldi. Henüz çözümlenmiş birşey yok. Lütfen şikayetimdeki CEVAPLANDI yazısını kaldırınız.

 • 15 Mayıs
  10:59

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüzün incelenmesi için Cevahir mağazamıza hangi isim ile bıraktığınızı paylaşmanız durumunda kontrol sağlanarak en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızı belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825