12 Ekim
Yorum Yap
#11018758

Palladium Deriden İade Almadı

Deriden web sitesinden 1 Ekim'de iki adet ayakkabı siparişi verdim bir tanesini iade etmek istedim. Mağazaya iade edebilirsem içim daha rahat edeceği için öncelikle çağrı merkezini arayıp bu mümkün mü diye sordum. Hiç sıkıntı olmadan mağazaya iade işlemi yapabileceğimi, onların benim yerime iade sürecini başlatacağını ilettiler. Ertesi akşam iş çıkışı (09 Ekim saat 20:00 civarı) Tuzla'dan daha önce alışveriş yaptığım Palladium Deriden mağazasına trafiğe rağmen gittim ve bütün akşamımı kötü eden iade süreci başlamış oldu.


O mağazada çalışan B** E** öncelikle internet alışverişlerini kendi sistemlerinden göremediklerini iddia etti ve mağazadan iade olamayacağını söyledi. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmeyi yalanladı ve mesai saatleri dışı olduğu için çağrı merkezini yeniden teyit için arayamadım. Ben konuşmadan emin olduğum için başka AVM'lerdeki Deriden mağazalarını aradım ve iade sürecinin mümkün olduğunu, iade formunu doldurduktan sonra bana mağaza kaşesi ile birlikte ürünü aldıklarına dair yazı verebileceklerini söylediler.


Tekrar mağazaya geri döndüm ve bu konuşmaları anlattım. Bu sefer de iade formunu doldurdular yazı yazdılar ama kaşe basmayı reddettiler. Neden kaşe olmadığını sorduğumdaysa Marka Park ile birleşme sürecinde olduklarını ve bu yüzden kaşelerinin olmadığını söylediler. Mağazadan resmi olmayan bir iade belgesi ile çıkınca da içim rahat etmedi, şüphelendim ve yine başka Deriden mağazalarını aramak zorunda kaldım ve bunun da başka bir yalan olduğunu öğrendim. Artık bir hışım mağazaya geri döndüm ve iade edeceğim ayakkabıyı da geri alıp çıktım. Bütün bu süreç inanın yaklaşık 1 saatten fazla sürdü ve ben bu süre boyunca sayısız telefon konuşması yapmak ve her söylediklerinin yalan olduğunu kanıtlamak zorunda kaldım ve sonunda iade de edememiş oldum. Saat 21:30'da Palladium'dan kalkıp Buyaka'daki Deriden mağazasına gittim ve gerçekten bana nasıl gözümün içine baka baka yalanlar söylendiğine birinci elden şahit oldum.


Tüm internet alışverişlerimi görebiliyorlardı ve 10 dakika içinde iade süreci düzgün belgeleriyle beraber başladı. Onları da ekleyebilirim. Kaşesiz uydurma kağıdın ekran çıktısını da buraya ekliyorum. Sonuç olarak bana gece boyunca söylenen yalanlar ve neticesinde yaşattıkları hüsran, stres ve sinir harbi nedeniyle Palladium Deriden mağazası çalışanı B** E** ve müdürü E** G** 'ten şikayetçiyim. Buyaka Deriden mağazası olmasa bundan sonra ne Deriden internet sitesinin, ne de başka bir mağazasının önünden geçmezdim.

Esin 1.345 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler