07 Şubat 2014 #2281163

Deriden'den Aldığım Çizmede Yırtılma Oldu

Size güvenerek aldığımız DKNY çizmelerimin lastik kısmını tabana bağlayan kısım patlamış ve yırtılmıştır. Çizmemi alalı daha 1 sene oldu fakat sizlerde bilirsiniz ki yazın giyilemez ve kışında zorlu kış yaşanmadı. Ayrıca ben bu çizmeleri tarlada traktör tepesinde de kullanmadım. Sizlerinde bildiği gibi DKNY dünyaca ünlü ve ürün maliyet fiyatı fazla olan bir marka.


Ben bu çizmelere o kadar para verip en fazla 4-5 ay giymişimdir. Ürünü aldığım Deriden mağazasına götürdüğümde ürün değişimine red kararı gelmiştir. Sizlerden beklemediğim bir sorunla karşı karşıyayım. Dilerim diğer müşterileriniz bu markayı sizlere güvenerek alıp da bu duruma düşmez.

Selin 82 Okunma

Cevaplar

  • Selin15 Şubat 2014

    Bende bir daha sizden hiçbir ürün almayıp, çevremdekilere de yayacağım; Ayrıca bu konuda gerekli yasal işlemleri en yakın zamanda başlatacağımı bildirir, saygılar sunarım.

  • Deriden Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır. DKNY marka ürünlerde garanti süremiz 6 aydır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön