06 Şubat 2014 #2279161

Deriden'den Aldığım Ayakkabıda Sıkıntı Geçmedi

38 yaşıma bugün girdim ve ilk kez tüketici mahkemesine başvuracağım. Deriden'den aldığım ayakkabı iki kez tamire gitti ama yine yaşadığım sıkıntı bitmedi. Sorunu anlamak istemiyorlar. Tek amaçları ayıplı ürünlerini çöpe atıp vazgeçmem. Çözüm amaçları yok.


Sorunu çözmüş olmaları ve bu sıkıntıdan kurtulmam için dua ettim ama olmadı. Sorun ayakkabının yaklaşık 10 -15 dakika sonra kumaşının salmasıyla bağcık kısımlarından batmaya başlaması idi. Bunu AVM içinde test edip personeline kanıtlamış olmama rağmen firma inanmak istemedi.


Anlamadığım benim yaptığım testi yapabildiler mi? Bana da ilk kez mahkemeye gidip ayıplı ürünlerini kanıtlamak kaldı. Deriden torbası ile eve gelmek ayrıca bir işkenceydi.

Muhammet 125 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet12 Şubat 2014

  Şikayetler için otomatik cevap verip hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Aynı tavırları mağazalarında da mevcut. Gördüğüm en kötü müşteri yaklaşımına sahipler. 300 liraya aldığım ayakkabıyı bir kez giyemeden evde bekletiyorum. Öncelikli olarak hakem heyetine başvurdum duruma göre mahkemeye başvuracağım. Bu yüzden evde bir çöp tutmak zorundayım. Ayakkabı tamamıyken üretim hatası yüzünden kullanılamadı. Firma bunu 10 liraya maliyet ile üretirken bana olan zarar 300 lira oldu. Bu kabul edilemez.

 • Muhammet06 Şubat 2014

  Ürün için başvurumu yarın yapacağım. Sizinle çözüm şansımın olmadığını düşündüğüm için başvurmak zorunda kaldım. Önce hakem heyetine başvurmalıymışım. Sizden itiraz gelince mahkemeye başvuracağım. Gerekli işlemler içinde bilgi aldım.

 • Muhammet06 Şubat 2014

  Standart Mesaj yine yazılmış. Benim bu ürün iki kez tamir edildi düzelmedi. Üründe sorun yok niye tamir ediyorsunuz. Sorun kumaş ile ürün dizaynının uyuşmaması. Ürün giyildikten yaklaşık 20 dakika sonra bağcık yerlerinin altında batmaya başlıyor. Belli ki ısı ile ilgili bir durum.

 • Deriden Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön