03 Ekim 2013

Deriden'den Aldığım Ayakkabı Ayağımı Sıktı!

Geçtiğimiz ay içerisinden Deriden Marmara Forum Mağazasından New Balance marka bir ayakkabı satın aldım. Örnek ayakkabıyı denedikten sonra yeni bir çift ayakkabı teslim edildi. Ayakkabıyı ilk giymemde sol tekinin çok ciddi bir şekilde ayağımı sıktı. Ayakkabıyı incelediğimizde sol tekinin diğerine oranla gözle görülür derecede küçük olduğunu fark ettik.


Ayakkabıyı mağazaya ilettiğimizde fabrikaya inceleme için göndereceklerini belirttiler. Mağaza müdürü gözle görülür bir şekilde kusurlu bir ürün satılmasına rağmen ısrarla fabrikaya inceleme için ayakkabının gönderilmesi gerektiğini ve hatta değişimi de başka mağazadan değil, yine aynı Marmara Forum mağazasından yapmak zorunda olduğumuzu söyledi.

Fulya 163 Okunma

Cevaplar

  • Fulya10 Ekim 2013

    İlk kez bu markadan bir alışveriş yaptım. Bir daha kesinlikle yapmam. Tüm tanıdıklarıma bu markadan alışveriş yapmamaları için bana yaptıkları davranışı anlatıyorum!!!

  • Fulya10 Ekim 2013

    Ayakkabıyı mağazaya teslim ettiğimden bu yana 3 hafta geçti. Soruna hiçbir şekilde çözüm bulunabilmiş değil. Paramın iadesini istiyorum. Yarın da çoooook önemli incelemelerini bitirmezse Deriden, tüketici mahkemesine başvuracağım. Tamamen müşteriye karşı ayıplı mal satma vei mağdur etme üzerine bir satış politikaları var anladığım kadarı ile. Çıplak gözle bile farkedilen bir kusuru 3 hafta boyunca incelemeyi nasıl bitiremiyorlar????

  • Deriden Temsilcisi04 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Almış olduğunuz New Balance marka ürün kendi firmasına yönlendirilerek incelenecektir.Firması tarafından yanıtlanacak ürün sonucunuz mağazamız tarafından size bildirilecektir. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön