15 Mayıs 2014

Deriden'de İlgi Sadece Satış Yapana Kadar

Eşim yaklaşık 1.5 ay önce Deriden Cevahir mağazasından bir ayakkabı aldı. Ayakkabının yaklaşık fiyatı 300 TL idi. Ancak ayakkabıyı biraz giydiğinde bir ayağında rahatsızlık hissetti ve 2-3 saat sonra ayakkabı o ayağını baya yara yapmıştı. Ayakkabıyı geri götürdüğünde hiç ilgilenmediler. Rutin uygulama fabrikaya gönderdiler.


Sonuç ayakkabıyı ne değiştirdiler ne de geri aldılar. Ayakkabıda hata yoksa neden eşimin bir ayağını sadece 2-3 saatlik giymeden sonra yara yaptı? Sonradan bir arkadaşımdan duyduğum onun da bu firma ile benzer bir durum yaşadığıydı. Yani Deriden firması büyük bir firma gibi görünüyor ama maalesef ayıplı ürünlerinin arkasında hiç durmuyor.

Müge 466 Okunma

Cevaplar

 • Müge19 Mayıs 2014

  Şirket malesef ayıplı ürünleri ile ilgili hiçbirşey yapmadı.

 • Deriden Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz; İnceleme sonucu hakkında mağazamız ve inceleme heyetimiz ile görüşmeler sağlanmaktadır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

 • Müge16 Mayıs 2014

  Şikayetim için cevaplandı yazıyor. Şikayetim cevaplanmadı, firma tarafından sadece otomatik bir cevap geldi. Henüz çözümlenmiş birşey yok. Lütfen şikayetimdeki CEVAPLANDI yazısını kaldırınız.

 • Deriden Temsilcisi15 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz; Ürününüzün incelenmesi için Cevahir mağazamıza hangi isim ile bıraktığınızı paylaşmanız durumunda kontrol sağlanarak en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön