01 Kasım 2016 #6829311

Deriden Yırtılan Ayakkabıyı İade Almadı!

Sipariş No.: 122729 Fred Perry ayakkabı satın aldım ilk ay içinde ayakkabıda deformeler meyana geldi ve daha sonra ayakkabının tabanında ve derisinde yırtılma meydana geldi. Ürünü inceleme için firmaya gönderdim fakat yapılan incelemede üründe üretim hatasının olmadığını söylüyorlar yani kullanıcı hatası olduğunu söylüyorlar diğer bir deyişle. Ayakkabıyı giymekten başka nasıl bir hata yapmış olabilirim diye düşünüyorum. Ne kadar komik bir durum. Ben bu ürünü Deriden firmasından satın aldım aracılık eden firma Deriden olduğuna göre kendisi neden kurumsal kimliğine bürünüp müşterisine sahip çıkmıyor bunu da anlamış değilim. Yani sonuç olarak Deriden ve Fred Perry benim için bitmiştir.

Mehmet 449 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet16 Kasım 2016

  Merhaba; Sipariş No.:122729 numarası ile Deriden firmasından satın aldığım ayakkabıyı iadeye gönderdim. Yırtılan ayakkabıyı garanti süresi içinde olmasına rağmen iade almadığı gibi sonuçlanmasının ardından 1 ay geçmesine rağmen hala ayakkabıyı geri göndermedi.

 • Mehmet12 Kasım 2016

  Sipariş No.: 122729 sipariş tarihi: 03.04.2016 da satın aldığım Fred Perry ayakkabıyı yırtılmalar oldu diye 19.09.2016 UPS Türkiye ile firmaya gönderdim. 24.09.2016 da firmaya teslim edilen ayakkabı 1 aylık süreçten sonra ayakkabınızda üretimsel hata olmadığını ve garanti süresini geçtiği için iade alamayacaklarını söyleyen deriden firmasına, tarihleri iyi inceleyip kararlarını gözden geçirmelerini tavsiye ederim. Birkaç ay içinde deformeler meydana gelen ve yırtılan bir ayakkabıyı üretimsel hata değil de kullanıcıya mal etme çabasının da yersiz ve müşterileri kaybına neden olduğunu hatırlatmak isterim. Artı olarak kabul etmediğiniz gibi sonuçlanmasının ardından 2 hafta geçmesine rağmen ayakkabımı henüz göndermediniz. Firmanızdan alışveriş yaptığım için çok pişman olduğumu ve hizmetinizden hiç memnun kalmadığımı bildirmek isterim.

 • Mehmet07 Kasım 2016

  Merhabalar. Sipariş No.: 122729 sipariş tarihi: 03.04.2016 da satın aldığım Fred Perry ayakkabıyı yırtılmalar oldu diye 19.09.2016 UPS Türkiye ile firmaya gönderdim. 24.09.2016 da firmaya teslim edilen ayakkabı 1 aylık süreçten sonra ayakkabınızda üretimsel hata olmadığını ve garanti süresini geçtiği için iade alamayacaklarını söyleyen deriden firmasına, tarihleri iyi inceleyip kararlarını gözden geçirmelerini tavsiye ederim. birkaç ay içinde deformeler meydana gelen yırtılan bir ayakkabıyı üretimsel hata değil de kullanıcıya mal etme çabasının da yersiz ve müşterileri kaybına neden olduğunu hatırlatmak isterim.

 • Mehmet04 Kasım 2016

  Size gönderdiğim tarih siteminizde bellidir. Garanti süresi geçen ürünü size göndermenin bir mantığının da olduğunu düşünmüyorum. Şimdiye kadar garanti süresini aştığınız için incelememiz mümkün değildir diye bir şey de söylemediğiniz. Müşteri hizmetlerini arayıp süreç hakkında bilgi aldığımda bana aksi bir şey de söylenmedi. Şimdi iade almamak için bana garanti süresi geçti diye bir kılıf uydurmaya gerek yok. Ya ürününüze sahip çıkıp müşterini memnuniyetini sağlayın ya da böyle yollara başvurmayın lütfen.

 • Deriden Temsilcisi03 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz; Fred Perry marka ürünlerde garanti süremiz 6 aydır. Ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını, garanti süresini aşmış ürününüz için değişim/iade talebinize olumlu yanıt veremediğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön