10 Ağustos 2016

Deriden Ürün İade Sıkıntısı

13.04.2016 tarihinde almış olduğum Toms marka ayakkabılar 2 ay içerisinde deforme oldu ve değişim talebinde bulundum. 28.06.2016 tarihinde kargom ellerine ulaşmış. 4 gündür ayakkabımın durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini arıyorum fakat açan olmuyor. Ben sizi günde 5 defa aramak zorunda değilim. Deriden olarak hiçbir zaman sattığınız ürünün arkasında durduğunuzu görmedim, duymadım.

Ecehan 162 Okunma

Cevaplar

  • Ecehan17 Ağustos 2016

    Ben tüketici mahkemesine gideceğim bugün... 1 haftadır ulaşamıyorum ve bana gelen cevap; kısa süreli yaşanan sorundan dolayı özür dileriz. Kabul etmiyorum özrünüzü. Sizin yoğunluğunuz beni değil, sizi alakadar eden bir şey. O kadar para alıp yeterli eleman çalıştırmıyorsanız sizin ayıbınız! Pazardan ayakkabı almıyoruz. Resmi geri dönüş süreniz 30 iş günü. 1 aydan fazla sürede geri dönüş yapmadınız bana, ayakkabım da sizde. Üstelik sezonu da geçti. Para iadesi talep ediyorum, kışa doğru ayakkabımı geri gönderecek olmanız benim için sorun. Seneye giyeceğim ayakkabı için bu kadar uğraşmak ve gerilmek istemiyorum. Hadi size kolay gelsin. Böyle ilgisiz bir mağazadan yaptığım son alışveriş oldu bu.

  • Deriden Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Çağrı merkezimize ulaşma ile ilgili yaşadığınız aksaklık için üzgünüz. Kampanya döneminde olduğumuz için hatlarımızdaki yoğunluk sebebiyle kısa süreliğine ulaşamamış olabilirsiniz. Garanti süresi kapsamında ürününüzde üretimsel sorun olup olmadığına ilişkin inceleme yapılarak tamamlandığında en kısa sürede bilgilendirileceğinizi paylaşmak isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön