08 Ocak 2015

Deriden Ürün Değişimindeki Ücret Farkı İstiyor

Geçen yıl yeni sezondan 399 TL'ye aldığım bot kısa süre içinde açılma yaptı ve Cavahir AVM’de bulunan Deriden şubesine değişim talebi ile geri verdim ve bu serinin sorunlu olduğu söylenerek değişim onaylandı ama ellerinde numara ve model kalmadığından geçen sene ürünü alamadım. bu sene ürünümü almak isteğimde 100- TL fark ücreti talep edildi. Bu ücretin talep edilmesi tamamen haksızlık, tarafıma ayıplı ürün satılarak mağdur edildiğim halde ek ücret talep ediliyor. Bu mağduriyetimin giderilmesini, fark alınmadan yeni ürün temini talep ediyorum.

Seçkin 1.311 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin08 Ocak 2015

    Modelin sorunlu olduğunu kabul edip iade alıyor ve üretimden kaldırıyorsunuz ardından aynı sorunlu modeli alabilirsiniz diyorsunuz bu nasıl bir hizmettir. Üretimden kalkmamış olsaydı bile nasıl bir anlayışla aynı sorunlu ürünü vermeyi düşünüyorsunuz.

  • Deriden Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz; Sezon değişim dönemlerinde ürün markalarımızda, modellerimizde ve fiyatlarımızda değişiklik olabilmektedir. Değişimini yapmak istediğiniz ürünün fatura tutarı ne ise o tutarda işlem yapılabileceğini, ürünlerimizde barkod fiyatının geçerli olduğunu, ürünü değişim yapmak istediğiniz tarihteki fiyattan fatura edileceğini belirtmek isteriz. Değişim kararı verilen ürününüzün stoklarımızda olması ve almak istediğiniz ürünün renk, numara ve model kodu aynı olması halinde fiyat farkı uygulanmayacağını bilmenizi isteriz. Ürün stok durumu ile ilgili Cevahir mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön