12 Ağustos 2015

Deriden Ürün Değişimi ve Geri Dönüş!

Deriden sanal mağazadan aldığım Tommy Hilfiger ayakkabı 2 - 3 haftalık kullanımın ardından taban kısımlardan açılmaya başladı. Bu şikayetimi firmanın internet sitesi üzerinden bildirmeme rağmen henüz geri dönüş alamadım.

Baris 173 Okunma

Cevaplar

  • Baris10 Eylül 2015

    Merhabalar, sikayetime yapmış olduğunuz yoruma binaen ürünü yurtiçi kargoyla gönderdim. Ürün 23.08.2015 tarihinde size ulaşmış gözüküyor ve o günden beri hiçbir bilgilendirme almadım. Ürünün son durumu nedir acaba?

  • Deriden Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz; www.deriden.com.tr ‘den aldığınız ürününüzü şikayetlerinizi de ileterek aşağıdaki adrese incelenmesi için faturanızla birlikte yurtiçi kargo firması ile göndermeniz halinde ürününüzün garanti süresi kapsamında firması inceleme heyetine yönlendirileceğini ve üretimsel sorun olup olmadığına ilişkin inceleme yapılarak tamamlandığında en kısa sürede bilgilendirileceğinizi paylaşmak isteriz. Adres: Arvato Lojistik Logipark Tuzla Tesisleri Orhanlı Orta Mah. Atayolu Cad. Öztaş Sok. No:4/1 Tepeören 34966 Tuzla/İSTANBUL Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

  • Baris12 Ağustos 2015

    Firmadan geri dönüş sağlandı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön