08 Mayıs 2013 #1786341

Deriden Ücret İadesi İçin 50 TL Masraf Yaptırdılar!

Timberland'ten aldığım bir ayakkabı için değişim talep ettim.1 hafta geçti değişim talebi onaylandı dediler ama evrak eksik olduğu için şu an değişim yapamıyoruz dediler.Tamam dedim.1 hafta geçtikten sonra aradığımda evrak gelse bile bu ayakkabıdan kalmadığı için değişim yapamayacaklarını söylediler.


Bunu biliyorlardı ama bana söylemedi. İade talep ettim. Mağazaya gelip iban bilgisi kimlik fotokopisi istediler.Teslim ettim. Başka bir şey lazım mı diye sordum. Hayır dediler. Aynı gün içerisinde fatura da lazım dediler bir daha gitmek zorunda kaldım.1 hafta geçti şimdi de iban numarasını yanlış almışız ve bir kimlik fotokopisi daha istiyoruz dediler.160 tl ayakkabı.50 tl benzin masrafı oldu.

Cem 94 Okunma

Cevaplar

  • Cem09 Mayıs 2013

    Mağaza size geri dönüş yapıcaz der bir daha seslerini duyamazsını. 2-3 haftadır değişim kararı çıkan ama ellerinde ürün olmayıp beni oyaladıktan sonra iade yapacaklarını söyleyip hala oyalayan bir firma bu. Deriden firmasını iyi bilirdim ama sitedeki diğer şikayetleri de okuyunca işini iyi yapmayan, çalışanlarının ilgisiz ve bilgisiz, yanıltıcı reklam veren bulaşılmaması gereken bir firma olduğunu öğrendim. Müşteri mağduriyeti umurlarında değil. Bu firmayı kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Cem08 Mayıs 2013

    Özür dilemekle her şey hallolmuyor. Gerekli evrakları verdiğimi belirttim zaten. Mağaza çalışanlarınız işini iyi yapmadığı için niye ben cebimden para ödemek zorunda kalayım. Okuma yazmayı bildiğinnden şüphelendiğim mağaza çalışanınıza gerekli evrakları mağazanızdayken soruyorum. Bu kadarı yeterli diyor. Birkaç saat sonra başka evrak daha lazım demek için beni arıyor. İban numarasını veriyorum ( karışıklık olmasından diye telefonumun ekranından gösterdim) yanlış iban numarası almışız diyor. İade ücretine çalışanlarınızın işin düzgün şekilde yapamamaları ve ilgisizlikleri yüzünden yüzünden yapmış olduğum masrafların eklenmesini talep ediyorum.

  • Deriden Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz aksaklık adına Deriden Firması olarak sizden özür dileriz.Şunu belirtmek isteriz ki para iadelerinde ve değişim işlemlerinde yasa zorunluluğu gereği fatura aslı olamadan ve gerekli evraklar tamamlanmadan işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön