28 Ocak 2014 #2262142

Deriden Red Yanıtı Verdi

Sağ ayakta sıkma sorununu incelemek üzere gönderilmesini istediğimiz DKNY çizme için 24.01.2014'te red yanıtı geldi. 25.01.014te ürünü teslim almaya gittiğimde sağ ayak dışında ezilme sorununu farkettim. Bu problem ne biz ürünü aldığımızda ne de incelemeye gönderdiğimizde mevcut değildi.


Ne zaman ve nasıl olduğunu bilmediğimiz bu sorun yüzünden ürünü teslim almadım ve Deriden Alsancak İzmir mağazasından ürünün tekrar incelemeye gönderilmesini istedim. Lütfen mağduriyetimiz en kısa zamanda giderilsin. Ürünün iadesinin yapılmasını ve tarafımıza en kısa zamanda bilgi verilmesini rica ederim. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bilginize sunarım. Ürün resmi ektedir.

Serkan 138 Okunma

Cevaplar

  • Serkan10 Şubat 2014

    Deriden firması tabiki sorumluluk almadı, bize de hakem heyeti yolu gözüktü. Bir daha mağazalarınızın önünden bile geçmek istemiyorum. teşekkürler.

  • Serkan28 Ocak 2014

    Sikayetimi bir daha okursaniz bu sorun incelemeden gelen üründe farkedildi. Bu ürünü tadilata gonderemem. Lutfen yaptiginiz hatanin arkasinda durunuz aksi takdirde hakkımı yasal yollarla arayacagimi bilginize sunarim Serkan

  • Deriden Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön