10 Nisan 2013 #1734206

Deriden Red Kararı Geldi!

17. 03. 2013 tarihinde 2570 nolu fiş ile cevahir deriden mağazası tarafından atölye fişi düzenlenerek incelemeye gönderilen ayakkabımın üretici hatası olduğu ve red cevabı geldi. ayakkabı verirken cevahir mağaza sorumlusu new balance ayakkabılarında bu tarz şikayetlerin çok olduğunu ve kesinlikle değiştirileceğini söylemesine karşın red cevabı geldi.


Şahsım olarak kesinlikle bu cevabı kabul etmiyorum gerekli yasal yollara başvuracağımı burdan duyurmak istiyorum deriden ile aklıma gelen tek şey artık şu? sadece ürünlerini satana kadarmış gerisi yok yok yok yok .... artık deriden müşterisi olmadığımı burdan belirtiyorum ve ismini bile duymak istemiyorum.

Fikri 115 Okunma

Cevaplar

  • Fikri17 Nisan 2013

    sayın deriden hafta sonu gittim ayakkabımın kabul edilmediği için geri iade almaya new balance firmasından yazıyı gördüm yazıda diyor ki fatura ibraz edilmediği için ürünü incelemeye alamıyoruz. Ama cevahir mağazasının bana doldurduğu formda ise fiş fatura kısmı işaratlenmiş yanı tarafımdan fatura ile teslim edilmiş.Ayakkabı ile birlikte ret cevabının sebebi buymuş? ve siz bana ürün incelendi ret dediniz nasıl çelişki bu anlayamıyorum, artık bunada bi cevap bulursunuz kopyala yapıştır yaparsınız??? çok merak ediyorum cevabınız ne olcak takipcisi olucağım.

  • Fikri10 Nisan 2013

    sayın deriden herkese aynı cevap veriyorsunuz yanı kopyala yapıştır yapıyorsunuz kesinlikle yasal haklarımı kullanıcam burdan herkese de söylemek isterim bu tarz sorunlarla karşılaşan herkes duyarlı şekilde lütfen haklarını savunsunlar. Biz enayi değiliz ürünü satana kadar olmamalı herşey sattıktan sonra asıl hizmet gerekli

  • Deriden Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Almış olduğunuz New Balance marka ürün kendi firmasına yönlendirilerek incelenmektedir.Firma ile yapılmış olan anlaşmaya istinaden firmasının onay vermediği ürünler için Deriden Firması olarak ürün iade ya da değişim işlemini yapamayacağımızı üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön